Loading
post image

Star Light 2016. Grand Prix Cup

Міжнародні змагання WDC AL Ukraine
Миркін Роман, Беднягіна Ірина та Беднягіна Наталія
Київ / Україна
07 - 08.05.2016

 

                                  

 

STAR LIGHT 2016

 

Назва:            Міжнародні змагання WDC AL Ukraine STAR LIGHT 2016”

Дата:             7 та 8 травня 2016 року

Місце:            “Космополітъ” конгрес-хол, готель «Космополітъ», ТЦ «Більшовик»

За адресою:    Україна, м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»).

 

Online трансляция турнира на сайте www.wdcalukraine.com

 

Cудді / Adjudicators:

Sergey Ryupin (Russia), Christopher Short (England), Aleks Ivanets (England), Maurizio Vescovo (Canada), Melia (Poland), Andrej Mosejcuk (Poland), Gustaf Lundin (Sweden), Hannes Emrich (Austria), Oskar Dirk(Holland). Запрошенні Українськи судді.

 

Стартові внески / Fee:

з карткою WDC AL Ukraine  –  знижка 50 грн. з учасника / with cards WDC Al    -  discount 2 Euro per person

     Група 1, 3, 4, 6, 9, 13, 18 / Group 1, 3, 4, 6, 9, 13, 18                                                - 350 грн. з учасника / 20 Euro per person

     Група 2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 19 / Group 2, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 19      - 250 грн. з учасника.

     Група 16, 17, 20, 21, 24 / Group 16, 17, 20, 21, 24                                                    - 200 грн. з учасника.

     ProAm інформація/ information – Ігор Кобюк / Igor Kobiuk - +38 050-166-58-44, e-mail:igor-kobyuk@mail.ru

 

Вхідні квитки / Entry tickets:

- 100 гривень на 1 відділення

- 150 гривень на 2 та 3 відділення.

 

Бронювання столиків: (099) 133-77-29 Юля

 

План столиків:

 

 

Реєстрація / Entries: online registration via www.flymark.dance.

Не пізніше – 5.05.16 / Closing date of Entries 5.05.16

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 6-го травня 2016 р. з 11.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна.

 

Призовий фонд / Prize money:

Категорія

1

2

3

4

5

6

7-12

Дорослі

4000

3000

2000

1000

1000

1000

500

Молодь 2

3000

2000

1500

800

600

600

400

Молодь 1

3000

2000

1500

800

600

600

400

Юніори 2

1500

1000

700

с400*

с400*

с400*

с200*

Юніори 1

1500

1000

700

с400*

с400*

с400*

с200*

Ювенали 2

800

600

400

с300*

с300*

с300*

с200*

Ювенали 1

800

600

400

с300*

с300*

с300*

с200*

*с - грошовий сертифікат від “Grand Prix”

 

Правила / Rules: Згідно правил АСТУ та WDC / According to WDC and UDSA

            

Тренувальні збори та уроки 5-6 травня / Training camp and lessons 5-6 of May:

Sergey Ryupin, Christopher Short, Maurizio Vescovo, Melia, Aleks Ivanets, Hannes Emrich

 

Бронювання уроків / Booking lessons: +38 050 474-72-74 Катерина (katyamail@ukr.net)

 

Групові лекції  5-6 травня

 

5 травня

 

6 травня

 

18:00-18:45

Sergey Ryupin

18:00-18:45

Christopher Short

18:45-19:30

Maurizio Vescovo

18:45-19:30

Maurizio Vescovo

19:45-20:45

Практика

19:30-20:15

Melia

 

 

20:30-21:30

Практика

 

Володарі карток WDCAL Ukraine - матимуть знижку 50%.

 

Збори проходитимуть за адресою: м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»), “Космополітъ” конгрес-хол, готель «Космополітъ», ТЦ «Більшовик».

 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

                                                              

 

 

Організатори:

Миркін Роман тел. моб.: (050) 334 5487 (Роман), e-mail: wdcalukraine@ukr.net

 

 

 

JudgesCity / Country
Dashkevych Oleg Russia
Emrich Hannes Austria
Ivanets Aleks England
Kraan Oscar Holland
Lundin Gustaf Sweden
Melia Melia Poland
Mosejcuk Andrej Poland
Pyankov Lev Russia
Ryupin Sergey Russia
Short Christopher England
Syzrantsev Dmytro Russia
Teplenko Polina Russia
Trilisky Anatoliy Israel
Vescovo Maurizio Canada
Балла Олексій Київ
Бісько Олексій Київ
Боднар Максим Київ
Буланний Максим Київ
Васютяк Юрій Київ
Влох Святослав Київ
Гайдаш Олександр Харків / Україна
Горобець Юрій Хмельницький
Гоцуляк Олексій Одеса
Дибань Олена Київ
Іванова Елла Харків
Ізюмська Юлія Тернопіль / Україна
Книш Олена Запоріжжя
Колесниченко Євгенія Київ
Кочнєв Олег Харків
Кузьменко Ігор Одеса
Лаптева Олександра Львів
Лемішко Олена Київ
Мулляр Катерина Тернопіль / Україна
Оксененко Андрій Харків
Павлова Олена Київ
Река Денис Київ
Руденко Віталій Київ
Скаскив Антон Харків
Соронович Ігор Київ
Тюткало Сергій Київ
Черненко Маргарита Запоріжжя / Україна
Черненко Тимофій Запоріжжя / Україна
Черняк Олена Хмельницький / Україна
Шапіро Олег Харків
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine1/2 1/2
A and L Dance AcademyBournemouth / England1/4 1/4
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine4/10 3/7
PrestizhKahovka / Ukraine1/4 1/2
ToroKaunas / Lithuania1/1 1/1
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine1/1 1/1
KharkivKharkiv / Ukraine3/5 3/3
LegendaKharkiv / Ukraine3/6 2/3
MechtaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Prem'yerKharkiv / Ukraine1/2 1/2
ProfitKharkiv / Ukraine5/7 3/3
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine5/12 4/8
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine1/1 1/1
StarDanceKharkiv / Ukraine9/20 6/11
Top -DansKharkiv / Ukraine3/5 3/5
Top-densKharkiv / Ukraine1/1 1/1
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine13/27 4/8
StilKramatorsk / Ukraine2/4 0/0
MASTERSKryvy Rig / Ukraine2/4 0/0
SpektrKupyansk / Ukraine5/13 5/12
AltaKyiv / Ukraine11/25 8/15
AstraKyiv / Ukraine1/1 1/1
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine14/25 4/5
Dans MaysterKyiv / Ukraine5/7 4/5
Dans-stilKyiv / Ukraine3/5 2/3
Dans-TsentrKyiv / Ukraine11/19 9/12
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine2/3 1/1
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/2 1/2
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine2/2 1/1
FavorKyiv / Ukraine2/2 2/2
FavoritKyiv / Ukraine1/1 0/0
Grand-DuetKyiv / Ukraine1/2 1/1
Inter-DanceKyiv / Ukraine12/19 11/14
MaksimumKyiv / Ukraine19/33 18/29
MifKyiv / Ukraine13/21 7/10
No clubKyiv / Ukraine2/4 1/2
Professional DanceKyiv / Ukraine4/8 1/1
Rick RoseKyiv / Ukraine14/32 10/16
ShansKyiv / Ukraine19/51 18/43
Sport-DansKyiv / Ukraine7/12 6/11
Sputnik danceKyiv / Ukraine2/3 1/2
StarWayKyiv / Ukraine4/7 2/4
Strim-DansKyiv / Ukraine1/2 0/0
SupadansKyiv / Ukraine6/13 2/7
UnisonKyiv / Ukraine1/2 1/2
Viktoriya AKyiv / Ukraine1/2 1/1
YuventaKyiv / Ukraine8/10 7/9
LondonLondon / England2/8 1/4
CrystalLviv / Ukraine2/4 2/3
ORIGINALLviv / Ukraine1/1 1/1
SobolMoscow / Russia1/1 1/1
U.S.S.RMoscow / Russia2/9 1/2
No clubNo city Italy / Italy1/2 1/1
DYuSSh №1Odesa / Ukraine8/26 4/8
Imperiya Odesa / Ukraine2/3 2/3
AKSEL RZESZÓWRZESZÓW / Poland1/1 1/1
School of the danceStock-on-Trent / England1/1 0/0
AfinaVyshgorod / Ukraine1/1 1/1
DSFVyshgorod / Ukraine1/1 1/1
Polish ClubWarsaw / Poland5/11 4/7
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine4/10 1/1
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine2/3 1/2
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine3/7 3/6
GratsiyaZaporizhzhya / Ukraine2/3 2/3
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine3/6 3/5
Inter DansZaporizhzhya / Ukraine2/4 1/2
SharmМаріуполь / Ukraine1/2 1/1
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine1/7 0/0
Dans-EfektМогилів-Подільський / Ukraine1/4 1/4
DinamoОвідіополь / Ukraine1/2 0/0
DuetПолтава / Ukraine1/1 1/1
FestivalПолтава / Ukraine1/1 1/1
Gold StarПолтава / Ukraine3/3 2/2
VdokhnovenieПолтава / Ukraine1/2 0/0
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine1/1 1/1
Art-kvartalРівне / Ukraine1/1 0/0
Vega-DanceРівне / Ukraine1/1 1/1
GratsiyaСлов’янськ / Ukraine3/13 0/0
TvistСтарокостянтинів / Ukraine1/2 1/1
M-StudioСуми / Ukraine1/3 1/2
GrandeТернопіль / Ukraine5/11 4/8
Dans-TsentrХмельницький / Ukraine1/2 0/0
USPIKhХмельницький / Ukraine7/15 4/7
GloriyaЧернігів / Ukraine2/8 1/1
Top-DensЧугуїв / Ukraine1/1 1/1