Loading
post image

Всеукраїнський конкурс КУБОК ДІАДЕМИ

Класифікаційні відбіркові змагання зі спортивних бальних танців
ВФСМ. Шаріфов Арсен
Львів / Україна
10 - 11.11.2018

Conformance with the schedule

3.50/5

Dressing rooms

3.88/5

Design and comfort of the hall

3.88/5

Lighting

4.00/5

Music

4.50/5

Average value

3.95/5

Evaluation done with  8  user(s)
Last feedback date  11.11.2018 12:01

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА   ФЕДЕРАЦІЯ   СПОРТУ   ТА   МИСТЕЦТВА

ЛОГО   "ЛЬВІВСЬКИЙ   ЦЕНТР   ТВОРЧОСТІ   ДІАДЕМА" 

ЗАПРОШУЄ ВАС НА

КЛАСИФІКАЦІЙНІ   ВІДБІРКОВІ   ЗМАГАННЯ   ЗІ   СПОРТИВНИХ  БАЛЬНИХ ТАНЦІВ

 

КУБОК  ДІАДЕМИ

10-11.11.2018 року

Львів, вул. Щирецька 36, Спортивний комплекс "Грація"  (ТВК Південний)

                                                                                                       

УВАГА      

Категорії   КУБОК  -  кубок  одного   танцю.  ДУЕТ - сольне  виконання  двох  учасників.

 

ЗАЯВКИ      

для   участі   у   змаганнях   приймаються   до 8 листопада     включно.

Участь   згідно   списків  попередніх   заявок!   Адреса   для   on-line   реєстрації   учасників:  http://www.flymark.dance

 УВАГА!!!

Категорія   вважається   дійсною,   при   умові   реєстрації   в   ній,   трьох   і  більше участей.   Організатор   залишає   за  собою  право  об"єднувати  категорії.

 

РЕЄСТРАЦІЯ    

проводиться   згідно   списків   попередніх   заявок   по   свідоцтвам   про   народження   та   класифікаційним   книжкам,  закінчується   за   30 хв   до   початку   відділення.  

Реєстрація  у  день  змагань,  + 50 грн  з  особи  за  програму  (детальна  інформація у організатора).

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

 формується   з   запрошених   суддів   та   суддів   відповідної  категорії   будь-яких   всеукраїнських   танцювальних   організацій   з   дійсними   суддівськими  книжками  на  2018  рік.  Адреса   для   on-line   реєстрації   суддів:   http://www.flymark.dance

Суддівство  незалежне  ( тренер  не  оцінює  категорії   в   яких   приймають   участь   його спортсмени).   Про  суддівство,   попередити   головного   суддю   за   60  хв   до  початку відділення. 

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

усі   фіналісти   нагороджуються   дипломами;   призери - медалями,   дипломами;  переможці - дипломами,   медалями   та   кубками.   Серед   учасників  змагань   (додатково)   виборюються   " КУБКИ   ДІАДЕМИ ".

учасники   категорій   Дебют   та   Школа   нагороджуються   згідно  "золотого",   "срібного"   та   "бронзового"   фіналів.  

 

КОСТЮМИ ТА ФІГУРИ:

згідно   об"єднаних  правил  (крім   категорій   дует  та  фрістайл),   У В А Г А ! ! !   Працює   спортивний   комісар.

 

ВХІД  

для   глядачів   та   супроводжуючих   по   запрошеннях.  Запрошення   видаються безкоштовно   при   умові   оплати   благодійного   внеску  – 150  гривень   з   особи.  Бронювання   столиків   +  300  грн   благодійного   внеску   на  одне  відділення.

 

БЛАГОДІЙНИЙ    ВНЕСОК  ( для   учасників   змагань   з  дійсними   класифікаційними   книжками   за   2018  рік,   будь-якої   Всеукраїнської   танцювальної   організації )    з   учасника   за   програму  :

10.11.2018

  • № 21-26  --  100 грн;
  • № 1-9  --  220 грн;
  • № 10-20, 27-32  -- 250  грн.;  
  • № 33-34  --  безкоштовно.  
  • GRAND  PRIX  DIADEMA  --  300 грн  з  учасника  за  програму  (призовий  фонд  категорій  GRAND  PRIX  DIADEMA  ---   2000 грн  за  перше  місце).

11.11.2018 

  • № 19-22,  30-35  --  100 грн;  
  • № 1-9  --  150 грн
  • № 10-18  -- 180  грн.;
  • № 23-29  --  200 грн  з  учасника  за  програму.

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК  ( для   учасників   змагань   без  класифікаційних   книжок )    з   учасника   за   програму  :

10.11.2018

  • № 21-26   --  130 грн; 
  • № 1-9  -- 250 грн
  • № 10-20, 27-32   -- 280  грн;
  • № 33-34  --  безкоштовно.
  • GRAND  PRIX  DIADEMA  --  330 грн  з  учасника  за  програму  (призовий  фонд  категорій  GRAND  PRIX  DIADEMA  ---   2000 грн  за  перше  місце).   Детальна  інформація  у  організатора   змагань.

11.11.2018

  • № 19-22,  30-35  --  130 грн; 
  • № 1-9  --  150 грн; 
  • № 10-18  -- 210  грн.;
  • № 23-29  --  230 грн  з  учасника  за  програму

 

ОРГКОМІТЕТ:

096-415-30-76 - Арсен   Шаріфов,   e - mail: arsensharifov@gmail.com


ОРГАНІЗАТОР   ЗМАГАНЬ :

Президент   ВФСМ  --  Арсен   Шаріфов

 

У В А Г А!!!

Для керівників КСТ (ВФСМ) діють додаткові пропозиції, згідно прийнятих положень.

 

Couples / Entries  482 / 1312
Categories10 November, Saturday11 November, Sunday
09:3014:3016:3009:3011:3014:00
1 Children E ST, LA
2 Juveniles 1 E (4) ST - 4, LA - 4
3 Juveniles 2 E (13) ST - 9, LA - 13
4 Juniors 1 E (7) ST - 6, LA - 6
5 Juniors 2 E (9) ST - 8, LA - 7
6 Youth+Adult E ST, LA
7 Children Solo E ST, LA
8 Juveniles 1+2 Solo E (14) ST - 5, LA - 14
9 Juniors 1+2 Solo E (16) ST - 9, LA - 14
10 Juveniles 1 D (2) ST - 2, LA - 1
11 Juveniles 2 D (6) ST - 4, LA - 5
12 Juniors 1 D (3) ST - 2, LA - 3
13 Juniors 2 D (10) ST - 9, LA - 5
14 Youth+Adult D (4) ST - 3, LA - 1
15 Juveniles 1+2 Solo D ST, LA
16 Juniors Solo D (7) ST - 1, LA - 7
17 Juveniles 1+2 C ST, LA
18 Juniors 1 C ST, LA
19 Juniors 2 C (6) ST - 3, LA - 3
20 Youth+Adult C (2) ST - 1, LA - 1
21 Cup of Juveniles (9) W - 2, Ta, Q - 2, Ch - 4, Sa - 4, J - 6
22 Cup of Juveniles Solo (11) W - 5, Ta - 3, Q - 3, Ch - 9, Sa - 6, J - 7
23 Cup of Juveniles Duo E+D Ch, J
24 Cup of Juniors (9) W - 3, Ta - 3, Q - 1, Ch - 4, Sa - 5, J - 3, R - 2
25 Cup of Juniors Solo (15) W - 4, Ta - 3, Q - 4, Ch - 10, Sa - 9, J - 7, R - 3
26 Cup of Juniors Duo E+D Ch, J
27 Juveniles Solo Freestyle (1) ST, LA - 1
28 Juniors Solo Freestyle (2) ST - 1, LA - 2
29 Juveniles ST, LA
30 Juniors (3) ST - 3, LA - 2
31 Youth (2) ST - 1, LA - 1
32 Adult ST, LA
33 Seniors 1 (1) ST - 1, LA
34 Seniors 2 (1) ST, LA - 1
35 GRAND PRIX DIADEMA under 12 (6) ST - 3, LA - 4
36 GRAND PRIX DIADEMA solo under 12 (6) ST - 4, LA - 6
37 GRAND PRIX DIADEMA over 12 (6) ST - 4, LA - 4
38 GRAND PRIX DIADEMA Solo over 12 (8) ST - 5, LA - 6
39 Debut Baby under 6 (7) W-C - 7
40 Debut Children under 8 (11) W-C - 11
41 Debut Baby Solo under 6 (11) W-C - 11
42 Debut Children Solo under 8 (36) W-C - 36
43 Debut Juveniles 1 (12) W-C - 12
44 Debut Juveniles 2 (3) W-C - 3
45 Debut Juniors 1+2 (1) W-C - 1
46 Debut Juveniles 1+2 Solo (49) W-C - 49
47 Debut Juniors 1+2 Solo (4) W-C - 4
48 School Baby under 6 (3) W-C-J - 3
49 School Children under 8 (21) W-C-J - 21
50 School Baby Solo under 6 (4) W-C-J - 4
51 School Children Solo under 8 (59) W-C-J - 59
52 School Juveniles 1 (41) W-C-J - 41
53 School Juveniles 2 (31) W-C-J - 31
54 School Juniors (6) W-C-J - 6
55 School Juveniles 1+2 Solo (99) W-C-J - 99
56 School Juniors Solo (9) W-C-J - 9
57 Cup of Juveniles School (32) W - 19, Ch - 21, J - 11
58 Cup Juveniles School Solo (96) W - 55, Ch - 87, J - 49
59 Cup Juniors School (4) W - 3, Ch - 4, J - 3
60 Cup Juniors School Solo (8) W - 5, Ch - 7, J - 5
61 Children N (3) W-Q-C-J - 3
62 Children Solo N (14) W-Q-C-J - 14
63 Juveniles 1 N (19) W-Q-C-J - 19
64 Juveniles 2 N (17) W-Q-C-J - 17
65 Juniors 1 N (10) W-Q-C-J - 10
66 Juniors 2 N (5) W-Q-C-J - 5
67 Juveniles 1+2 Solo N (49) W-Q-C-J - 49
68 Juniors 1+2 Solo N (8) W-Q-C-J - 8
69 Cup Juveniles N (20) W - 7, Q - 8, Ch - 16, J - 11
70 Cup of Juveniles Solo N (51) W - 31, Q - 23, Ch - 41, J - 27
71 Cup Juniors N (5) W - 5, Q - 2, Ch - 4, J - 2
72 Cup Juniors Solo N (8) W - 5, Q - 4, Ch - 5, J - 4
73 Cup Juveniles Duo School+N (3) Ch - 3, J - 1
74 Cup Juniors Duo School+N (1) Ch - 1, J
Total by section1133616232060972
Couples / Entries  482 / 1312
JudgesCity / Country
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бедан Ольга Одеса / Україна
Бітлян Аліна Миколаїв
Бобель Михайло Львів / Україна
Бовт Оксана Львів
Божик Ірина Володимир-Волинський / Україна
Божик Микола Володимир-Волинський
Божик Олександр Володимир-Волинський / Україна
Бурчак Ігор Рівне
Вовненко Юрій Кропивницький
Волошин Ігор Кропивницький
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Гарант Андрій Львів
Гарант Юлія Львів
Голенькова Анастасія Львів
Гончарова Ксенія Одеса / Україна
Грицевич Андрій Нововолинськ / Україна
Дахній Зеновія Львів
Декет Володимир Львів / Україна
Дідик Юлія Луцьк / Україна
Єременко Ксенія Теплодар
Ісаєв Сергій Долинська
Казько Дмитро Могилів-Подільський / Україна
Ковтун Юлія Волочиськ / Україна
Кравчук Ольга Луцьк
Кулинич Лариса Стрий / Україна
Куцик Олег Луцьк
Куцик Аліна Луцьк
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Мишко Володимир Ужгород
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Парешний Роман Великі Мости
Пасічник Анна Львів
Пасічник Людмила Миколаїв
Патрій Юлія Яворів
Попович Тетяна Львів / Україна
Рябчук Валерій Рахів / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Фурман Олена Хмельницький
Шарифов Паша Овруч
Шіт Тарас Яворів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
BomondDolinska / Ukraine11/44 11/44
RondoGorodok / Ukraine1/1 1/1
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine8/18 8/17
JamIvano-Frankivsk / Ukraine6/30 6/28
viktoriyaKalush / Ukraine12/38 10/31
KASKADKhmelnytskyy / Ukraine7/59 4/20
AvangardKropivnitskiy / Ukraine2/6 2/6
FavoritKropivnitskiy / Ukraine4/21 4/21
Art_DanceLutsk / Ukraine17/18 14/15
TroyandaLutsk / Ukraine18/32 18/31
AdazhioLviv / Ukraine6/18 6/18
AnDensLviv / Ukraine14/22 14/22
Dance for twoLviv / Ukraine6/25 6/21
DiademaLviv / Ukraine30/111 29/96
EdelveysLviv / Ukraine15/23 13/18
ElegantLviv / Ukraine28/109 26/100
FleshLviv / Ukraine19/42 19/37
GrandLviv / Ukraine5/6 5/6
NikaLviv / Ukraine15/19 15/15
RondoLviv / Ukraine7/12 7/12
Royal DanceLviv / Ukraine6/58 4/24
YOUSTARLviv / Ukraine8/23 4/10
Art DanceMakariv / Ukraine14/52 14/52
ОлімпіяMohyliv-Podilsky / Ukraine10/62 10/62
AnnaMykolaiv / Ukraine14/42 13/37
ErmitaOdesa / Ukraine3/11 3/9
RutaOdesa / Ukraine6/22 6/21
OrkhideyaPomichna / Ukraine6/19 6/18
SozvezdieTetijiv / Ukraine13/68 13/68
BlackpoolVelyki Mosty / Ukraine8/14 8/11
Viva danceVolochysk / Ukraine36/126 35/124
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine10/30 9/28
elit danseZdolbuniv / Ukraine8/8 8/8
GarmoniyaЛьвів-Рудно / Ukraine4/5 4/5
Bogus Нововолинськ / Ukraine2/2 2/2
LiraОвруч / Ukraine18/45 18/43
FAVORITРахів / Ukraine20/61 20/61
diamond danceРівне / Ukraine6/6 4/4
SofiyaСтрий / Ukraine28/43 26/38
Dzhey - DensТеплодар / Ukraine5/6 5/6
Ужгород / Ukraine4/7 3/6
DanceTimeЧернівці / Ukraine2/13 2/12
LibidЧернівці / Ukraine1/3 1/3
FleksЧортків / Ukraine23/48 22/47
LafestaЯворів / Ukraine21/49 21/48
PidkovaartЯворів / Ukraine3/6 3/6