Loading
post image

Spring Open Championship

Бідюк Дмитро, Михайлов Олександр
Хмельницький / Україна
14.04.2018

Conformance with the schedule

4.84/5

Dressing rooms

4.56/5

Design and comfort of the hall

4.68/5

Lighting

4.76/5

Music

4.76/5

Average value

4.72/5

Evaluation done with  25  user(s)
Last feedback date  15.04.2018 07:13

 

Станом на 21.03.2018

 

  

 

Spring Open Championship 

 

Дата14 квітня 2018

Місце: м. Хмельницький, вул.Свободи 1А, Оздоровчо-розважальний комплекс «СВ-клуб»

 

Суддівська колегія :

головний суддя Соронович Ігор(Київ)

Яременко Ігор(Київ),Альберт Лисенко(Харків),Муляр Олександр(Тернопіль),Муляр Катерина(Тернопіль),Великголова Діана(Чернівці),Байделюк Сніжана(Вінниця),Городніченко Вадим(Рівне),Скріпнічук Євгеній(Чернівці),Гдадкий Денис(Вінниця),Тюткало Сергій(Київ) та судді,що мають дійсну на 2018 рік ліцензію будь-якої організації,що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

 

Внески :

  • «Дебют»-150грн.з особи за програму
  • «Школа»-180грн.з особи за програму
  • «Н»-200грн.з особи за програму
  • «Е-Д»-250грн.з особи за програму
  • «Rising Star»-300грн.з особи за програму
  • «Open »-350грн.з особи за програму 

 

Заявки :

Заявки прохання подавати не пізніше 10 квітня 2018 року!!!

Участь у змаганні без попередньої заявки можлива,при реєстрації в день змагання +50% до вартості за програму

Обов‘язкова попередня реєстрація для хмельницьких пар та учасниць відбуватиметься у п‘ятницю 13 квітня 2018 року (з 19.00 в готелі "Собкофф")

Реєстрація пар згідно оригіналів документів,що підтверджують дату народження!!!

Всі пари з інших міст також запрошуються на реєстрацію в п‘ятницю 13 квітня 2018 року

Реєстрація хмельницьких пар та учасниць в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100грн.!!!

 

Вхідні квитки :

1 та 2 відділення 150грн.

3 та 4 відділення 200грн.

Власники білих контрольних браслетів можуть придбати зелений браслет усього за 50грн.

 

Місце за столиком :

1 та 2 відділення 75грн.(продаж квитків парний)

3 та 4 відділення 100грн.(стіл 4-6 місць)

Бронювання столів :  0986388808-Ірина

 

Нагородження :

Фіналісти всіх змагань нагороджуються почесними дипломами та подарунками від партнерів змагань. Призери нагороджуються медалями,переможці кубками.

Учасники категорій «Дебют» та «Школа» нагороджуються статуетками,дипломами та сертифікатами від партнерів.

 

Організатори :

Бідюк Дмитро та Михайлов Олександр

+38(063)436 84 04

+38(097)050 99 50

alieksandrmikhaylov86@gmail.com

dscdream@mail.ua

Couples / Entries  222 / 382
Categories14 April, Saturday
09:0011:3015:3019:00
1 Solo Baby (4-5 years) (21) W-C - 21
2 Solo Children 1 (6-7 years) (19) W-C - 19
3 Solo Children 2 (8-9 years) (11) W-C - 11
4 Solo Children 3 (10-11 years) (1) W-C - 1
5 Solo School 1 (under 8) (11) W-C-J - 11
6 Solo School 2 (under 10) (15) W-C-J - 15
7 Solo School 3 (under 14) (4) W-C-J - 4
8 Solo School A (under 10) (4) W-Q-C-J - 4
9 Solo Juveniles 1+2 N (9) W-Q-C-J - 9
10 Solo Juniors 1+2 N W-Q-C-J
11 Solo E (under 16) (4) ST - 2, LA - 3
12 Children 1 (under 6) (8) W-C - 8
13 Children 2 (under 8) (20) W-C - 20
14 Children 3 (under 10) (10) W-C - 10
15 School 1 (under 8) (9) W-C-J - 9
16 School 2 (under 10) (10) W-C-J - 10
17 School 3 (under 12) (7) W-C-J - 7
18 School A (under 8) (3) W-Q-C-J - 3
19 School B (under 10) (7) W-Q-C-J - 7
20 School V (under 12) (6) W-Q-C-J - 6
21 Children N (under 8) (8) W-Q-C-J - 8
22 Juniors 1+2 N (2) W-Q-C-J - 2
23 Juveniles 1 N (16) W-Q-C-J - 16
24 Juveniles 2 N (16) W-Q-C-J - 16
25 Juveniles 1 E (9) LA - 9 ST - 7
26 Juveniles 2 E (14) LA - 12 ST - 10
27 Juveniles 1+2 D (9) LA - 8 ST - 3
28 Juveniles 1+2 Rising Star (3) LA - 2 ST - 1
29 Juniors 1 E (10) LA - 8 ST - 6
30 Juniors 2 E (4) LA - 3 ST - 2
31 Juniors 1 D (12) LA - 10 ST - 5
32 Juniors 2 D (14) LA - 11 ST - 8
33 Juniors 1 Rising Star (7) ST - 7 LA - 5
34 Juniors 2 Rising Star (6) ST - 3 LA - 5
35 Youth 1 Rising Star (5) ST - 2 LA - 4
36 Juniors 1 Open (3) ST - 2 LA - 3
37 Juniors 2 Open (8) ST - 5 LA - 5
38 Youth 1 Open (7) ST - 4 LA - 3
39 Youth 2+Adult Open (7) ST - 1 LA - 6
Total by section1001228773
Couples / Entries  222 / 382
JudgesCity / Country
Байделюк Сніжана Вінниця
Вакуленко Олександра Київ
Великголова Діана Чернівці
Гладка Каріна Вінниця
Гладкий Денис Вінниця
Горобець Вікторія Хмельницький
Горобець Юрій Хмельницький
Городніченко Вадим Рівне
Гоцуляк Олексій Одеса
Гулевата Юлія Хмельницький / Україна
Дибань Людмила Київ
Дибань Олена Київ
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Кіт Антон Хмельницький
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Кузнєчихін Станіслав Луцьк / Україна
Лисенко Альберт Харків
Матущак Анна Хмельницький
Михайлов Олександр Хмельницький
Мулляр Олександр Тернопіль
Пашинін Андрій Вінниця
Подопригора Ніна Рівне
Сизухіна Ірина Хмельницький / Україна
Скріпнічук Євген Чернівці
Сова Майя Київ
Соронович Ігор Київ
Тюткало Сергій Київ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький
Шевчук Олександр Старокостянтинів
Яременко Iгор Київ
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
TangueraBerdychiv / Ukraine3/5 2/2
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine5/13 0/0
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine5/9 4/7
AktsenTKhmelnytskyy / Ukraine6/14 6/14
Dance StepKhmelnytskyy / Ukraine2/2 2/2
DreamKhmelnytskyy / Ukraine32/72 26/49
ImperialKhmelnytskyy / Ukraine24/53 20/44
ImpresKhmelnytskyy / Ukraine15/29 0/0
KrokKhmelnytskyy / Ukraine1/2 1/2
PerlinkaKhmelnytskyy / Ukraine5/5 5/5
USPIKhKhmelnytskyy / Ukraine32/41 32/39
Bodi FitKyiv / Ukraine5/10 4/6
DANCE STARKyiv / Ukraine6/15 1/4
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/1 0/0
GrandesKyiv / Ukraine13/21 13/20
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/2 0/0
MifKyiv / Ukraine4/8 4/8
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/1 1/1
SupadansKyiv / Ukraine1/1 0/0
EmpireLviv / Ukraine5/12 0/0
Royal Dance TeamOdesa / Ukraine7/16 3/9
DebyutVinnitsa / Ukraine1/3 1/3
GratsiyaVinnitsa / Ukraine9/19 7/16
Liga-AVinnitsa / Ukraine28/50 19/30
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine9/19 8/13
OlimpiaVinnitsa / Ukraine2/4 2/4
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine4/7 0/0
New WaveZhytomyr / Ukraine1/6 0/0
PolissyaZhytomyr / Ukraine4/5 0/0
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine2/3 0/0
AstraРівне / Ukraine1/3 1/3
FortunaРівне / Ukraine6/9 3/4
Vega-DanceРівне / Ukraine11/18 6/11
DANS-LITsEYСтарокостянтинів / Ukraine17/25 16/20
GrandeТернопіль / Ukraine6/9 6/9
PromenadХерсон / Ukraine1/1 1/1
DanceLifeЧернівці / Ukraine14/34 13/31
DanceTimeЧернівці / Ukraine9/18 8/15
LibidЧернівці / Ukraine14/23 7/10