Loading
post image

Кубок Полтави

ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ
Горголь Петро
Полтава / Україна
22 - 23.09.2018

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

4.50/5

Design and comfort of the hall

5.00/5

Lighting

5.00/5

Music

5.00/5

Average value

4.90/5

Evaluation done with  2  user(s)
Last feedback date  24.09.2018 09:31

 

УКРАЇНСЬКА ТАНЦЮВАЛЬНА РАДА

УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ

СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТАНЦЮВАЛЬНА ПОЛТАВЩИНА»

 ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КЛУБ «ГРАЦІЯ»

                                     

відкриті змагання зі спортивних танців

«КУБОК ПОЛТАВИ»

 

22-23 вересня 2018 року 

Місце проведення: м. Полтава, вул. Майдан Незалежності, 5, (виставкова зала міського Будинку культури)

 

 

Професійне журі:

міжнародні фахівці, ліцензовані судді всеукраїнських танцювальних організацій.

Заявки від тренерів на суддівство приймаються на сайті flymark.dance

 

Реєстрація учасників:

обов’язкова online реєстрація на сайті flymark.dance до 21 вересня 2018 року.

 

Реєстрація учасників здійснюється за класифікаційними книжками, дійсними на 2018 рік, або за свідоцтвом про народження і закінчується за 1 годину до початку кожного відділення. Діють обмеження в костюмах та фігурах згідно з новими об’єднаними правилами.

Для танцювальних клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація 21 вересня 2018 року.

 

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації танцювального спорту на Полтавщині  за рахунок добровільних (благодійних) і спонсорських внесків.

 

Благодійний внесок для учасників: (з особи за програму)

  • «Ансамбль», «Формейшн» 130 грн.;
  • «Дебют», «Школа»  – 170 грн.;
  • «H», «E», «D» клас  – 180 грн.;
  • «Rising Stars», Юніори «Open», Молодь 1 «Open», Сеньйори 200 грн.;
  • Молодь 2 + Дорослі «Open» 250 грн.

Участь у змаганнях без попередньої реєстрації + 100 грн. з особи за програму.

Призери «Кубку Полтави-2017» мають право на участь у цьогорічних змаганнях зі знижкою 25% .

 

Благодійний внесок для глядачів:

  • Sitting zone (крісла по периметру залу) 100 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone (за столиками) 150 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone на вечірнє відділення 200 грн. з особи, столики сервіровані.

Кількість місць обмежена! Бронювання та замовлення через тренера Вашого клубу або за тел. 0671096390.

 

Нагородження учасників:

фіналісти змагань нагороджуються дипломами, призери медалями та дипломами, переможці кубками. Всі учасники категорій «Дебют», «Школа» нагороджуються медалями (золотий, срібний і бронзовий фінал) та солодкими призами.

У категоріях Молодь 2 + Дорослі «Open» – призовий фонд!!!

 

Умови проведення:

*  можливе об’єднання вікових категорій, в яких на момент завершення реєстрації заявлено менше 3-х учасників

  • танцювальний майданчик ламінат 250 кв.м.,
  • роздягальні для учасників,
  • лікар,
  • професійний звук та освітлення,
  • суддівство на планшетах,
  • комп’ютерний підрахунок результатів,
  • медіа,
  • професійна фото- і відеозйомка,
  • запис і трансляція  відеоверсії конкурсу на місцевих і регіональних телеканалах та в мережі Інтернет,
  • аніматори,
  • танцювальний магазин,
  • кафетерій,
  • шоу - програма у вечірньому відділенні.

Увага! У вечірньому відділенні обов’язковий ДРЕС-КОД для суддів та глядачів!!!

 

До зустрічі у Полтаві духовній столиці України!

 

Організатор:

Голова оргкомітету змагань, заслужений працівник культури України

Петро Горголь

Тел.: 095-309-28-78,   063-849-93-69

E-mail: petrogorgol@gmail.com

Couples / Entries  158 / 242
Categories22 September, Saturday23 September, Sunday
10:0014:0010:0014:0019:00
1 Children 1 Debut (4-5 years) (2) W-C - 1, D-V, D-V-P - 1
2 Children 1 Solo Debut (4-5 years) (6) W-C - 1, D-V, D-V-P - 5
3 Children 2 Debut (6-7 years) (10) W-C - 3, D-V, D-V-P - 7
4 Children 2 Solo Debut (6-7 years) (13) W-C - 12, D-V, D-V-P - 1
5 Juveniles 1 Debut (3) W-C - 2, D-V-P - 3
6 Juveniles 1 Solo Debut (1) W-C - 1, D-V-P
7 Juveniles 2 Debut (4) W-C - 4, D-V-P - 4
8 Juveniles 2 Solo Debut (1) W-C - 1, D-V-P
9 Children School (5-7 years) (4) W-C-J - 4
10 Children Solo School (5-7 years) (10) W-C-J - 10
11 Juveniles 1 Solo School (5) W-C-J - 5
12 Juveniles 1 School (2) W-C-J - 2
13 Juveniles 2 Solo School (3) W-C-J - 3
14 Juveniles 2 School W-C-J
15 Juniors 1+2 Solo School W-C-J
16 Juniors 1+2 School W-C-J
17 Children N (5-7 years) (4) W-C-J - 4
18 Juveniles 1 N (10) W-Q-C-J - 10
19 Juveniles 2 N (3) W-Q-C-J - 3
20 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
21 Children Solo N (5-7 years) (2) W-C-J - 2
22 Juveniles 1 Solo N (13) W-Q-C-J - 13
23 Juveniles 2 Solo N (3) W-Q-C-J - 3
24 Juniors 1+2 Solo N (2) W-Q-C-J - 2
25 Juveniles 1 Solo E (1) LA - 1
26 Juveniles 2 Solo E (2) LA - 2
27 Juniors 1 Solo E (3) LA - 3
28 Juniors 2 Solo E (1) LA - 1
29 Juniors 1 Solo D (1) LA - 1
30 Juniors 2 Solo D LA
31 Youth Solo D LA
32 Youth Solo C (1) LA - 1
33 Juveniles 1 E (5) ST - 5, LA - 5
34 Juveniles 2 E (8) ST - 6, LA - 7
35 Juniors 1 E (6) ST - 4, LA - 5
36 Juniors 2 E (6) ST - 4, LA - 5
37 Juveniles 1 D ST, LA
38 Juveniles 2 D (3) ST - 3, LA - 3
39 Juniors 1 D (8) ST - 7, LA - 8
40 Juniors 2 D (6) ST - 5, LA - 5
41 Youth+Adult D (1) ST - 1, LA - 1
42 Juveniles 1+2 Rising Stars (1) ST, LA - 1
43 Juniors 1 Rising Stars (7) ST - 2, LA - 5
44 Juniors 2 Rising Stars (6) ST - 2, LA - 5
45 Youth+Adult Rising Stars (9) ST - 2, LA - 7
46 Juniors 1 OPEN (6) ST - 2, LA - 4
47 Juniors 2 OPEN (6) ST - 3, LA - 4
48 Youth 1 OPEN (4) ST, LA - 4
49 Youth 2+Adult OPEN (6) ST - 1, LA - 5
50 Seniors (1) ST, LA - 1
51 Juveniles 1+2 Formation ST, LA, Show
52 Juniors 1+2 Formation ST, LA, Show
53 Youth+Adult Formation ST, LA, Show
Total by section7041386924
Couples / Entries  158 / 242
JudgesCity / Country
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Бацанова Людмила Полтава
Беспалов Никита Tiraspol / Moldova
Бондар Юрій Полтава / Україна
Брик Сергій Полтава
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Бубирь Юлія Полтава
Булейко Руслан Полтава
Буртов Давид Одеса / Україна
Васін Валентин Полтава / Україна
Гордієнко Алла Чернігів / Україна
Горовецький Олександр Київ
Гречихо Тарас Полтава / Україна
Грицай Кирилл Полтава / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Дендиберина Анастасия Полтава / Україна
Дендиберина Анастасія Полтава
Дмитренко Дарина Полтава
Дмитренко Людмила Харків / Україна
Жиров Олександр Полтава
Замчій Олена Полтава
Зирянов Юрій Київ / Україна
Каплунова Світлана Харків / Україна
Караченцев Володимир Харків / Україна
Карпенко Кристина Полтава / Україна
Коваль Виталий Bendery / Moldova
Лисенко Альберт Харків / Україна
Мальований Кирило Дніпро / Україна
Марич Сергій Одеса
Мачулка Володимир Кропивницький / Україна
Машин Ігор Київ
Морозов Дмитро Харків
Наливайко Иван Полтава / Україна
Новикова Наталья Свiтловодськ / Україна
Носова Зоя Харків / Україна
Пінчук Сергій Харків / Україна
Рагуліна Олена Полтава
Росенко Дмитро Полтава / Україна
Соловей Світлана Полтава / Україна
Соронович Ігор Київ / Україна
Срибная Анастасия Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
Шик Олег Полтава / Україна
Широковська Олександра Харків / Україна
Широковський Клим Харків / Україна
Шохін Валерій Олександрія / Україна
Яременко Ігор Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FeeriyaBendery / Moldova7/23 0/0
GloriyaChernigiv / Ukraine5/9 5/8
RenesansDnipro / Ukraine4/8 1/3
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine2/5 0/0
Imperial DanceKharkiv / Ukraine3/7 3/7
LotosKharkiv / Ukraine7/13 7/12
MechtaKharkiv / Ukraine2/3 1/1
PrestizhKharkiv / Ukraine3/11 3/10
RenomeKharkiv / Ukraine1/2 1/1
Shkola Tantsyu MorozovikhKharkiv / Ukraine1/3 1/2
Siluet Dance UnionKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine3/10 3/8
Bodi FitKyiv / Ukraine2/2 1/1
Diamant-ElitKyiv / Ukraine1/2 0/0
SerpantinKyiv / Ukraine3/8 3/8
Tandem1996Kyiv / Ukraine6/16 6/14
FreestyleLubny / Ukraine19/26 7/7
MirgorodMirgorod / Ukraine11/21 11/17
StarLightOhtirka / Ukraine3/7 3/6
Poltava / Ukraine10/11 10/11
AccentPoltava / Ukraine3/6 3/5
AlyansPoltava / Ukraine2/3 1/1
Avia-DensPoltava / Ukraine1/2 0/0
Dance-gloryPoltava / Ukraine3/6 3/6
Dinamo PoltavaPoltava / Ukraine4/8 4/7
DuetPoltava / Ukraine3/4 2/3
FestivalPoltava / Ukraine3/4 3/3
Gross-M clubPoltava / Ukraine8/16 8/16
Lion-DancePoltava / Ukraine7/7 6/6
Mayster-DansPoltava / Ukraine9/10 7/7
NadezhdaPoltava / Ukraine11/13 7/7
Navi-dancePoltava / Ukraine3/5 3/5
ParadizPoltava / Ukraine1/1 1/1
RitmPoltava / Ukraine4/5 3/3
RondoPoltava / Ukraine11/14 11/14
TandemPoltava / Ukraine2/2 2/2
VdokhnoveniePoltava / Ukraine11/19 11/15
RitmZaporizhzhya / Ukraine1/3 0/0
AssolНікополь / Ukraine1/1 1/1
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine2/5 2/5
ALLEGROСвiтловодськ / Ukraine1/2 0/0
KURAZhСвiтловодськ / Ukraine2/6 2/6
SharmУмань / Ukraine2/4 0/0
GimnaziyaХорол / Ukraine8/9 8/8
SvitanokХорол / Ukraine5/5 2/2