Loading
post image

Гран-Прі Полтавщини

Відкриті змагання зі спортивних танців
Горголь Петро
Полтава / Україна
12 - 13.05.2018

Conformance with the schedule

4.73/5

Dressing rooms

4.82/5

Design and comfort of the hall

4.91/5

Lighting

5.00/5

Music

4.36/5

Average value

4.76/5

Evaluation done with  11  user(s)
Last feedback date  15.05.2018 08:08

 

УКРАЇНСЬКА ТАНЦЮВАЛЬНА РАДА

громадська організація «Танцювальна Полтавщина»

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КЛУБ «ГРАЦІЯ»

 

відкриті змагання зі спортивних танців

«Гран-прі  Полтавщини»

 

12-13 травня 2018 року 

 

Місце проведення: м. Полтава, вул. Майдан Незалежності, 5,  (виставкова зала міського Будинку культури)

 

Професійне журі:

міжнародні фахівці, ліцензовані судді всеукраїнських танцювальних організацій.

Заявки від тренерів на суддівство приймаються на сайті flymark.dance

 

Заявки на участь та реєстрація учасників:

обов’язкова online реєстрація на сайті flymark.dance

 

до 10 травня 2018 року. Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша танцювальна пара є в списку зареєстрованих учасників на сайті. Реєстрація учасників у день змагань здійснюється за класифікаційними книжками, дійсними на 2018 рік, або за свідоцтвом про народження і закінчується за 1 годину до початку кожного відділення.

Діють обмеження в костюмах та фігурах згідно з новими об’єднаними правилами.

Для танцювальних клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація 11 травня 2018 року.

 

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації танцювального спорту на Полтавщині за рахунок добровільних (благодійних) і спонсорських внесків.

Благодійний внесок для учасників: (з особи за програму)

  • «Кубок одного танцю»,  «Ансамбль» 130 грн.;
  •  «Дебют», «Школа»   170 грн.;
  •  «H», «E», «D» клас  – 180 грн.;
  • «Rising Stars», ЮНІОРИ «OPEN» 200 грн.;
  •  МОЛОДЬ «OPEN», ДОРОСЛІ «OPEN» 250 грн.

Участь у змаганнях без попередньої реєстрації + 50 грн. з особи за програму.

 

Благодійний внесок для глядачів:                             

  • Sitting zone (крісла по периметру залу) 100 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone (за столиками) 150 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone на вечірнє відділення 200 грн. з особи, столики сервіровані.

Кількість місць обмежена! Бронювання та замовлення через тренера Вашого клубу або за тел. 0671096390.

 

Нагородження учасників:

фіналісти змагань нагороджуються дипломами, призери медалями та дипломами, переможці кубками. Всі учасники категорій «Дебют», «Школа» нагороджуються медалями (золотий, срібний і бронзовий фінал) та солодкими призами.

 

У категоріях Молодь 2 + Дорослі «Open» та Молодь 1 «Open» – призовий фонд!!!

 

Умови проведення:

танцювальний майданчик ламінат 250 кв.м., роздягальні для учасників, лікар, професійний звук та освітлення, суддівство на планшетах, комп’ютерний підрахунок результатів, медіа, професійна фото- і відеозйомка, запис і трансляція  відеоверсії конкурсу на місцевих і регіональних телеканалах та в мережі Інтернет, аніматори, танцювальний магазин, кафетерій, шоу - програма у вечірньому відділенні.

Увага! У вечірньому відділенні обов’язковий ДРЕС-КОД для суддів та глядачів!!!

 

До зустрічі у Полтаві духовній столиці України!

З повагою і найкращими побажаннями!

 

Голова оргкомітету змагань,

заслужений працівник культури України

Петро Горголь

Тел.: 095-309-28-78,   063-849-93-69

E-mail: petrogorgol@gmail.com

Couples / Entries  309 / 388
Categories12 May, Saturday13 May, Sunday
10:0014:0010:0014:0019:00
1 Children 1 Debut (4-5 years) (11) W-C - 6, D-V-P - 5
2 Children 1 Solo Debut (4-5 years) (21) W-C - 17, D-V-P - 6
3 Children 2 Debut (6-7 years) (22) W-C - 15, D-V-P - 7
4 Children 2 Solo Debut (6-7 years) (25) W-C - 24, D-V-P - 3
5 Juveniles 1 Debut (6) W-C - 6, D-V-P
6 Juveniles 1 Solo Debut (14) W-C - 14, D-V-P
7 Juveniles 2 Debut (1) W-C - 1, D-V-P
8 Juveniles 2 Solo Debut (1) W-C - 1, D-V-P
9 Children School (5-7 years) (12) W-C-J - 12
10 Children Solo School (5-7 years) (17) W-C-J - 17
11 Juveniles 1 Solo School (18) W-C-J - 18
12 Juveniles 1 School (12) W-C-J - 12
13 Juveniles 2 Solo School (6) W-C-J - 6
14 Juveniles 2 School (8) W-C-J - 8
15 Juniors 1+2 Solo School W-C-J
16 Juniors 1+2 School (1) W-C-J - 1
17 Children N (5-7 years) (5) W-C-J - 5
18 Juveniles 1 N (14) W-Q-C-J - 14
19 Juveniles 2 N (9) W-Q-C-J - 9
20 Juniors 1+2 N (9) W-Q-C-J - 9
21 Children Solo N (5-7 years) (2) W-C-J - 2
22 Juveniles 1 Solo N (17) W-Q-C-J - 17
23 Juveniles 2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
24 Juniors 1+2 Solo N (5) W-Q-C-J - 5
25 Juveniles 1 Solo E LA
26 Juveniles 2 Solo E (4) LA - 4
27 Juniors 1 Solo E (5) LA - 5
28 Juniors 2 Solo E (3) LA - 3
29 Juniors 1 Solo D (3) LA - 3
30 Juniors 2 Solo D LA
31 Youth Solo D (2) LA - 2
32 Youth Solo C (1) LA - 1
33 Juveniles 1 E (5) ST - 5, LA - 4
34 Juveniles 2 E (10) ST - 8, LA - 9
35 Juniors 1 E (7) ST - 2, LA - 7
36 Juniors 2 E (7) ST - 3, LA - 7
37 Juveniles 1 D ST, LA
38 Juveniles 2 D (2) ST - 2, LA - 1
39 Juniors 1 D (3) ST - 2, LA - 1
40 Juniors 2 D (7) ST - 3, LA - 4
41 Youth+Adult D (5) ST - 1, LA - 4
42 Juveniles 1 Rising Stars ST, LA
43 Juveniles 2 Rising Stars ST, LA
44 Juniors 1 Rising Stars (1) ST, LA - 1
45 Juniors 2 Rising Stars (9) ST - 4, LA - 8
46 Youth+Adult Rising Stars (7) ST - 3, LA - 5
47 Juniors 1 OPEN (2) ST, LA - 2
48 Juniors 2 OPEN (3) ST, LA - 3
49 Youth 1 OPEN (10) ST - 7, LA - 4
50 Youth 2+Adult OPEN (10) ST - 4, LA - 6
51 Cup Single dance (7) W VW Ch - 5 J - 4
52 Juveniles 1+2 Formation ST, LA, Show
53 Juniors 1+2 Formation ST, LA, Show
54 Youth+Adult Formation (1) ST, LA, Show - 2
Total by section17970446332
Couples / Entries  309 / 388
JudgesCity / Country
Alex Teleshko Krakow / Poland
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Pita Aldo Machico / Portugal
Teleshko Alex Krakow
Бацанова Людмила Полтава
Беспалов Никита Tiraspol / Moldova
Бубирь Юлія Полтава
Бубырь Дмитрий Полтава / Україна
Грицай Кирилл Полтава / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Демиденко Дарина Полтава / Україна
Дмитренко Людмила Харків / Україна
Жиров Олександр Полтава / Україна
Карпенко Кристина Полтава / Україна
Касьян Леся Лубни / Україна
Коваленко Ірина Полтава
Коваль Виталий Bendery / Moldova
Колісник Юрій Полтава / Україна
Коровайний Богдан Полтава / Україна
Костецька Ірина Полтава / Україна
Кулик Светлана Полтава
Лисенко Альберт Харків / Україна
Ляшенко Ирина Полтава / Україна
Мальований Кирило Дніпро / Україна
Наливайко Іван Полтава
Носова Зоя Харків / Україна
Петрашенко Андрей Чутове
Пінчук Сергій Харків / Україна
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Ровнейко Марина Кременчук
Соловей Світлана Полтава / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
Шик Олег Полтава / Україна
Яременко Ігор Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FeeriyaBendery / Moldova5/15 5/13
RenesansDnipro / Ukraine2/5 1/3
DancebreezeKharkiv / Ukraine1/3 1/3
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine3/10 1/1
Imperial DanceKharkiv / Ukraine4/11 2/5
LotosKharkiv / Ukraine3/9 3/9
PasijKrakow / Poland1/1 0/0
SKAZKAKremenchuk / Ukraine17/20 17/19
Bodi FitKyiv / Ukraine2/2 2/2
MaksimumKyiv / Ukraine1/1 1/1
ElitLozova / Ukraine2/3 2/3
FreestyleLubny / Ukraine15/15 15/15
STILLubny / Ukraine8/12 8/12
TandemLubny / Ukraine1/3 1/3
StarLightOhtirka / Ukraine17/23 17/21
Poltava / Ukraine34/36 34/35
AccentPoltava / Ukraine26/45 13/20
AlyansPoltava / Ukraine9/11 9/10
Dinamo PoltavaPoltava / Ukraine5/9 5/9
ElegantPoltava / Ukraine2/4 2/4
EstadesPoltava / Ukraine1/2 1/2
Face to facePoltava / Ukraine1/2 1/2
FusionPoltava / Ukraine3/3 3/3
Gold StarPoltava / Ukraine1/2 1/2
Gold TeamPoltava / Ukraine2/2 2/2
Lion-DancePoltava / Ukraine10/10 9/9
Mayster-DansPoltava / Ukraine33/38 31/34
NadezhdaPoltava / Ukraine32/49 25/33
Navi-dancePoltava / Ukraine9/10 9/9
ParadizPoltava / Ukraine13/13 13/13
ReverancePoltava / Ukraine4/8 4/8
RitmPoltava / Ukraine13/20 12/19
RondoPoltava / Ukraine22/50 0/0
SpacePoltava / Ukraine2/2 2/2
TandemPoltava / Ukraine14/14 13/13
Time to dancePoltava / Ukraine3/7 3/7
VdokhnoveniePoltava / Ukraine21/33 14/15
YuventaPoltava / Ukraine3/3 3/3
Golden FleeceTbilisi / Georgia1/2 0/0
GimnaziyaХорол / Ukraine12/12 12/12
SvitanokХорол / Ukraine6/6 6/6
TalismanЧутове / Ukraine7/7 6/6