Loading
post image

Alleya Slavy 2015

Артур та Оксана Прокаєви
Рівне / Україна
15.11.2015

 

АМАТОРСЬКА ТАНЦЮВАЛЬНА ЛІГА

Асоціація спортивного танцю Рівненської області

Молодіжний спортивно-танцювальний клуб "Арт-Квартал"

Запрошують Вас 15 листопада на відкриті змагання зі спортивного танцю  

"Alleya Slavy 2015"

                                                  Open Ukrainian Cup of Dance Show Group                                                  

Місце проведення: м. Рівне, вул Чорновола, 82а, Спортивний Оздоровчий Комплекс

Реєстрація: Для Рівненської області відбудеться 13листопада з 9.30 до12.00; вул. Короленка «Злата Плаза» клуб Інтернет ЄРА. Попередня участь у змаганнях приймаються до 14.11.15р.на www.flymark.com.ua          

                                                                                                                          

Проживання: можливе за попередньою заявкою на e-mail: art724012@ukr.net

В день змагань реєстрація буде відсутня.  

  • Суддівство згідно категорії пред'явленної
  • Розминка за 30 хв до початку відділення
  • 2 відділення починається без розминки
  • Костюми та фігури згідно міжнародних правил
  • В категоріях Frisstyle (*) без обмежень
  • В категоріях Кубок одного танцю участь приймають тільки учасники змагань          

Умови для глядачів та тацюристів:

  • танцювальний майданчик 200 м2
  • танцювальний магазин «Все для танцю»
  • роздягальня для глядачів та танцюристів
  • Благодійний внесок (вхід.квиток ) – 70грн.   

« НАГОРОДЖЕННЯ »

  • категорія Кіндери і Бейбі - всім 1 місця
  • категорія Дебют і Am-D - всім 1 та 2 місця
  • категорія Школа - 1, 2, 3 місця і нарахування балів за танцювальною системою
  • категорія Н, Е, Д та Кубок згідно правил
  • категорія Dance Show Group (8-24уч.) - всім Диплом учасника, команда переможець - Кубок.

 

У 2 відділенні відбудуться показові виступи танцювальних пар

 

Організатори:

Артур та Оксана Прокаєви конт.тел. 0973416289

 

БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ НА НАШИХ ЗМАГАННЯХ!!!

Couples / Entries   46 / 70
Categories15 November, Sunday
10:0013:0015:0018:00
1Kindery (under 6)W-C
2Debut 1 (under 8)W-C
3Debut 2 (under 10)W-C
4Solo Baby (under 6)*W-C
5Solo Debut 1 (under 8)*W-C
6Solo Debut 2 (under 10)*W-C
7Solo School (under 8)*W-C-J
8Solo School (under 12)*W-C-J
9School 1 (under 6)W-C-J
10School 2 (under 8)W-C-J
11School 3 (under 10)W-C-J
12School 4 (under 14)W-C-J
13Am-D under 8W-C
14Am-D under 10W-C
15Children NW-Q-C-J
16Juveniles 1 NW-Q-C-J
17Juveniles 2 NW-Q-C-J
18Juniors 1+2 NW-Q-C-J
19Solo NW-Q-C-J
20Juveniles 1 EST, LA
21Juveniles 2 EST, LA
22Juniors 1+2 ESTLA
23Juveniles 1 DST, LA
24Juveniles 2 DST, LA
25Juniors 1+2 DSTLA
26Youth+Adult *STLA
27Cup Alleya Slavy*C, S, W, V
Total by section0000
Couples / Entries   46 / 70
JudgesCity / Country
Галій Олена Здолбунів / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Подопригора Ніна Рівне / Україна
Шаріфов Арсен Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Fiyesta Ivano-Frankivsk / Ukraine1/1
Ritm Lutsk / Ukraine1/1
Diadema Lviv / Ukraine3/3
elit danse Zdolbuniv / Ukraine5/15
Star-step Zdolbuniv / Ukraine4/10
Art-kvartal Рівне / Ukraine4/4
Fortuna Рівне / Ukraine8/15
Karmen Рівне / Ukraine18/18
Ars Тернопіль / Ukraine2/3