Loading
post image

Alemana Open Cup 2018

ВІДКРИТІ КЛАСИФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНО БАЛЬНИХ ТАНЦІВ
Сойфер Аліна
Вінниця / Україна
03 - 04.03.2018
02/03/2018

 

МІЖНАРОДНА ТАНЦЮВАЛЬНА СПІЛКА

СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «ALEMANA»

 

ВІДКРИТІ КЛАСИФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНО БАЛЬНИХ ТАНЦІВ

«ALEMANA OPEN CUP»

ПРОВОДИТЬСЯ ПІД ПАТРОНАТОМ СЕРГІЯ КУДЛАЄНКА

 

Дата: 3-4 березня 2018 року                                                                     

Місце проведення: м. Вінниця вул. Ботанічна 27, спортивна зала ГУНП

 

ГОЛОВНИЙ СУДДЯ: Машин Ігор (м. Київ)

ГОЛОВА ЛІЧИЛЬНОЇ КОМІСІЇ: Ткаченко Віталій (м. Львів)

СПОРТИВНИЙ ІНСПЕКТОР: Соловйов Ігор (м. Донецьк)

 

ЗАЯВКИ

для участі приймаються не пізніше 23:00, 2 березня 2018 року, через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: http://danceservice.net, https://flymark.dance

 Участь у змаганнях без попередньої заявки неможлива!

Обов’язкова попередня реєстрація для вінницьких пар відбудеться у п’ятницю 2 березня 2018 р. з 19:00 до 23:00, за адресою вул. Келецька 27, клуб «Alemana» (2 поверх).

                                                           

РЕЄСТРАЦІЯ

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» - для членів СГОСТУ – Класифікаційна книжка обов’язково! Інші організації – свідоцтво про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

Реєстрація закінчується за 30 хвилин до початку відділення.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Розминка розпочинається за 30 хвилин до початку відділення.

Покриття танцювального майданчика, розміри – паркетна дошка, 220 м2.

 

Взуття:

обов’язкова наявність накаблучників у партнерок.

 

УВАГА!

На змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах! Згідно нових об’єднаних правил. Правила дивись на сайті http://www.sgostu.com.ua/docs.html

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

Запрошені судді вищої та міжнародної категорії (список уточнюється).

  • Лисенко Альберт
  • Мулляр Олександр
  • Мулляр Катерина
  • Переводчик Антон
  • Переводчик Дар’я
  • Глебов Мстислав
  • Бондарчук Ольга
  • Яременко Ігор
  • Крут Катерина

 

ФІНАНСОВІ УМОВИ:

усі витрати на організацію та проведення змагань за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  • «Дебют», «Школа» - 180 грн. з особи за програму.
  • «Соло», «N» - 200 грн. з особи за програму.
  • «E», «D» - 250 грн. з особи за програму.
  • «С», «В+А», «Advanced» - 280 грн. з особи за програму.

Для глядачів та супроводжуючих осіб: 150 грн. на весь день.

 

ПОКАЗОВІ ВИСТУПИ:

3 березня:

Півфіналісти UK Professional Rissing Stars 

Мулляр Олександр та Катерина

 

Найкраща професійна українська пара в латиноамериканській програмі

(Top 24 Professional Latin-American couples of the World)

Яременко Ігор та Крут Катерина

 

4 березня:

Мороз Андрій та Катерина;

Довгальов Богдан та Томашевська Анна.

 

РЕЗЕРВУВАННЯ СТОЛИКІВ:

(097) 411 11 96 – Сніжана;

(097) 168 88 66 – Аліна;

(073) 300 23 33 – Марія.

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

«Дебют», «Школа» - диплом, цінний приз (золотий, срібний, бронзовий фінал).

Інші категорії – фіналісти нагороджуються диплом, цінний приз; призери – диплом, медаль, кубок.

 

ПІДТРИМКА НА ЗМАГАННЯХ:

  • «МАРІЯ ПЛЮС» (запис на професійну жіночу зачіску та мейк-ап за телефоном – (068) 98 29 319; (093) 057 04 92).
  • «BARBERSHOP» (запис на професійну чоловічу зачіску за телефоном – (063) 774 00 74; (098) 112 98 12)

 

Організатор:

 Аліна Сойфер

 

Couples / Entries  8 / 12
Categories03 March, Saturday04 March, Sunday
09:3015:0019:0009:3014:0018:00
1 Adults B+A ST LA
2 Youth B+A ST LA
3 Juniors 2 B+A ST LA
4 Juniors 1 B+A ST LA
5 Adult C ST LA
6 Youth 1+2 C ST LA
7 Juniors 2 C ST LA
8 Juniors 1 C ST LA
9 Juveniles 1+2 C ST LA
10 Children Advanced (6-7 years) W-Q-C-S-J
11 Seniors D ST LA
12 Youth+Adult D ST LA
13 Solo Girls Juniors 1+2 D ST, LA
14 Solo Girls Juveniles 1+2 D ST, LA
15 Juniors 2 D ST LA 8 dances
16 Juniors 1 D ST LA 8 dances
17 Juveniles 1+2 D ST LA 8 dances
18 Solo Girls Juniors 1+2 E ST, LA
19 Solo Girls Juveniles 2 E (1) ST - 1, LA - 1
20 Solo Girls Juveniles 1 E ST, LA
21 Juniors 2 E ST LA 6 dances
22 Juniors 1 E ST LA 6 dances
23 Juveniles 2 E (1) ST LA 6 dances - 1
24 Juveniles 1 E (1) ST - 1 LA - 1 6 dances
25 Solo Girls Juniors 1+2 N W-Q-C-J
26 Solo Girls Juveniles 2 N (1) W-Q-C-J - 1
27 Solo Girls Juveniles 1 N (1) W-Q-C-J - 1
28 Solo Girls Children N (6-7 years) W-Q-C-J
29 Juniors 2 N W-Q-C-J
30 Juniors 1 N W-Q-C-J
31 Juveniles 2 N W-Q-C-J
32 Juveniles 1 N W-Q-C-J
33 Children N (6-7 years) (1) W-Q-C-J - 1
34 Juniors 1+2 School W-C-J
35 Juveniles 2 School W-C-J
36 Juveniles 1 School (1) W-C-J - 1
37 Children School (6-7 years) W-C-J
38 Solo Girls Juniors 1+2 School W-C-J
39 Solo Girls Juveniles 2 School W-C-J
40 Solo Girls Juveniles 1 School W-C-J
41 Solo Girls Children School (6-7 years) W-C-J
42 Juveniles 2 Debut W-C
43 Juveniles 1 Debut (1) W-C - 1
44 Children Debut (6-7 years) W-C
45 Baby Debut (under 6) (1) W-C - 1
46 Solo Girsl Juveniles 2 Debut W-C
47 Solo Girls Juveniles 1 Debut W-C
48 Solo Girls Children Debut (6-7 years) W-C
49 Solo Girls Baby Debut (under 6) (1) W-C - 1
Total by section310233
Couples / Entries  8 / 12
JudgesCity / Country
ClubCity / CountryPairs / Participation
AlemanaVinnitsa / Ukraine7/10
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/2