Loading
post image

Alemana Open Cup 2018

ВІДКРИТІ КЛАСИФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНО БАЛЬНИХ ТАНЦІВ
Сойфер Аліна
Вінниця / Україна
03 - 04.03.2018

Conformance with the schedule

4.83/5

Dressing rooms

4.50/5

Design and comfort of the hall

4.00/5

Lighting

4.50/5

Music

4.33/5

Average value

4.43/5

Evaluation done with  6  user(s)
Last feedback date  06.03.2018 09:06

 

МІЖНАРОДНА ТАНЦЮВАЛЬНА СПІЛКА

СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «ALEMANA»

 

ВІДКРИТІ КЛАСИФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНО БАЛЬНИХ ТАНЦІВ

«ALEMANA OPEN CUP»

ПРОВОДИТЬСЯ ПІД ПАТРОНАТОМ СЕРГІЯ КУДЛАЄНКА

 

Дата: 3-4 березня 2018 року                                                                     

Місце проведення: м. Вінниця вул. Ботанічна 27, спортивна зала ГУНП

 

ГОЛОВНИЙ СУДДЯ: Машин Ігор (м. Київ)

ГОЛОВА ЛІЧИЛЬНОЇ КОМІСІЇ: Ткаченко Віталій (м. Львів)

СПОРТИВНИЙ ІНСПЕКТОР: Соловйов Ігор (м. Донецьк)

 

ЗАЯВКИ

для участі приймаються не пізніше 23:00, 2 березня 2018 року, через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: http://danceservice.net, https://flymark.dance

 Участь у змаганнях без попередньої заявки неможлива!

Обов’язкова попередня реєстрація для вінницьких пар відбудеться у п’ятницю 2 березня 2018 р. з 19:00 до 23:00, за адресою вул. Келецька 27, клуб «Alemana» (2 поверх).

                                                           

РЕЄСТРАЦІЯ

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» - для членів СГОСТУ – Класифікаційна книжка обов’язково! Інші організації – свідоцтво про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

Реєстрація закінчується за 30 хвилин до початку відділення.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Розминка розпочинається за 30 хвилин до початку відділення.

Покриття танцювального майданчика, розміри – паркетна дошка, 220 м2.

 

Взуття:

обов’язкова наявність накаблучників у партнерок.

 

УВАГА!

На змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах! Згідно нових об’єднаних правил. Правила дивись на сайті http://www.sgostu.com.ua/docs.html

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

Запрошені судді вищої та міжнародної категорії (список уточнюється).

  • Лисенко Альберт
  • Мулляр Олександр
  • Мулляр Катерина
  • Переводчик Антон
  • Переводчик Дар’я
  • Глебов Мстислав
  • Бондарчук Ольга
  • Яременко Ігор
  • Крут Катерина

 

ФІНАНСОВІ УМОВИ:

усі витрати на організацію та проведення змагань за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  • «Дебют», «Школа» - 180 грн. з особи за програму.
  • «Соло», «N» - 200 грн. з особи за програму.
  • «E», «D» - 250 грн. з особи за програму.
  • «С», «В+А», «Advanced» - 280 грн. з особи за програму.

Для глядачів та супроводжуючих осіб: 150 грн. на весь день.

 

ПОКАЗОВІ ВИСТУПИ:

3 березня:

Півфіналісти UK Professional Rissing Stars 

Мулляр Олександр та Катерина

 

Найкраща професійна українська пара в латиноамериканській програмі

(Top 24 Professional Latin-American couples of the World)

Яременко Ігор та Крут Катерина

 

4 березня:

Мороз Андрій та Катерина;

Довгальов Богдан та Томашевська Анна.

 

РЕЗЕРВУВАННЯ СТОЛИКІВ:

(097) 411 11 96 – Сніжана;

(097) 168 88 66 – Аліна;

(073) 300 23 33 – Марія.

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

«Дебют», «Школа» - диплом, цінний приз (золотий, срібний, бронзовий фінал).

Інші категорії – фіналісти нагороджуються диплом, цінний приз; призери – диплом, медаль, кубок.

 

ПІДТРИМКА НА ЗМАГАННЯХ:

  • «МАРІЯ ПЛЮС» (запис на професійну жіночу зачіску та мейк-ап за телефоном – (068) 98 29 319; (093) 057 04 92).
  • «BARBERSHOP» (запис на професійну чоловічу зачіску за телефоном – (063) 774 00 74; (098) 112 98 12)

 

Організатор:

 Аліна Сойфер

 

Couples / Entries  247 / 361
Categories03 March, Saturday04 March, Sunday
09:3015:0019:0009:3014:0018:00
1 Adults B+A (3) ST LA - 3
2 Youth B+A (7) ST - 5 LA - 5
3 Juniors 2 B+A (3) ST - 1 LA - 2
4 Juniors 1 B+A ST LA
5 Adult C ST LA
6 Youth 1+2 C (1) ST LA - 1
7 Juniors 2 C (3) ST - 1 LA - 3
8 Juniors 1 C ST LA
9 Juveniles 1+2 C (4) ST - 4 LA
10 Children Advanced (6-7 years) (3) W-Q-C-S-J - 3
11 Seniors D ST LA
12 Youth+Adult D (3) ST LA - 3
13 Solo Girls Juniors 1+2 D (4) ST - 2, LA - 4
14 Solo Girls Juveniles 1+2 D ST, LA
15 Juniors 2 D (5) ST - 2 LA - 4 8 dances
16 Juniors 1 D (4) ST - 1 LA - 3 8 dances
17 Juveniles 1+2 D (7) ST - 6 LA - 4 8 dances
18 Solo Girls Juniors 1+2 E (6) ST - 3, LA - 6
19 Solo Girls Juveniles 2 E (3) ST - 2, LA - 3
20 Solo Girls Juveniles 1 E (4) ST - 2, LA - 4
21 Juniors 2 E (6) ST - 2 LA - 6 6 dances
22 Juniors 1 E (8) ST - 5 LA - 5 6 dances - 1
23 Juveniles 2 E (9) ST - 5 LA - 5 6 dances - 3
24 Juveniles 1 E (4) ST - 4 LA - 3 6 dances
25 Solo Girls Juniors 1+2 N (1) W-Q-C-J - 1
26 Solo Girls Juveniles 2 N (9) W-Q-C-J - 9
27 Solo Girls Juveniles 1 N (8) W-Q-C-J - 8
28 Solo Girls Children N (6-7 years) (9) W-Q-C-J - 9
29 Juniors 2 N W-Q-C-J
30 Juniors 1 N (5) W-Q-C-J - 5
31 Juveniles 2 N (10) W-Q-C-J - 10
32 Juveniles 1 N (11) W-Q-C-J - 11
33 Children N (6-7 years) (10) W-Q-C-J - 10
34 Juniors 1+2 School (4) W-C-J - 4
35 Juveniles 2 School (9) W-C-J - 9
36 Juveniles 1 School (18) W-C-J - 18
37 Children School (6-7 years) (17) W-C-J - 17
38 Solo Girls Juniors 1+2 School (3) W-C-J - 3
39 Solo Girls Juveniles 2 School (8) W-C-J - 8
40 Solo Girls Juveniles 1 School (17) W-C-J - 17
41 Solo Boys Children+Juveniles 1 Debut (5) W-C - 5
42 Solo Girls Children School (6-7 years) (13) W-C-J - 13
43 Juveniles 2 Debut (5) W-C - 5
44 Juveniles 1 Debut (12) W-C - 12
45 Children Debut (6-7 years) (22) W-C - 22
46 Baby Debut (under 6) (4) W-C - 4
47 Solo Girsl Juveniles 2 Debut (2) W-C - 2
48 Solo Girls Juveniles 1 Debut (9) W-C - 9
49 Solo Girls Children Debut (6-7 years) (21) W-C - 21
50 Solo Girls Baby Debut (under 6) (13) W-C - 13
Total by section4539288711943
Couples / Entries  247 / 361
JudgesCity / Country
Бондарчук Ольга Вінниця
Глебов Мстислав Київ
Довгальов Богдан Київ
Зарубіна Світлана Вінниця
Зозуля Наталя Вінниця
Кравчук Володимир Вінниця
Круть Катерина Киїів
Лисенко Альберт Харків
Мацюк Михайло Вінниця
Мацюк Олександр Вінниця
Мороз Андрій Вінниця
Мороз Катерина Вінниця
Мулляр Катерина Тернопіль
Муляр Олександр Тернопіль
Назарова Любов Бар
Переводчик Антон Київ
Переводчик Дар'я Київ
Сірак Олег Гнівань
Томашевська Анна Київ
Філіппов Олег Вінниця
Яременко Ігор Київ
Ярошук Ольга Вінниця
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Art-StepBar / Ukraine9/13 9/11
Dens-stilBar / Ukraine26/36 17/24
Gloriya-DansBar / Ukraine7/9 2/4
TangueraBerdychiv / Ukraine7/14 1/1
VivaTBila Tserkva / Ukraine36/62 13/20
IDEALGnivan / Ukraine9/12 9/12
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine2/2 0/0
EdelveysKhmelnytskyy / Ukraine1/3 1/3
ImperialKhmelnytskyy / Ukraine1/1 0/0
Bodi FitKyiv / Ukraine4/5 2/2
Dans-EfektMohyliv-Podilsky / Ukraine2/2 2/2
ОлімпіяMohyliv-Podilsky / Ukraine9/19 9/18
AlemanaVinnitsa / Ukraine48/77 41/64
Alfa-densVinnitsa / Ukraine10/10 9/9
BoleroVinnitsa / Ukraine28/73 24/43
DebyutVinnitsa / Ukraine34/58 31/49
GratsiyaVinnitsa / Ukraine20/36 14/19
Liga-AVinnitsa / Ukraine31/49 20/27
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine8/13 7/10
OlimpiaVinnitsa / Ukraine16/24 13/17
VDMSh№1Prem'yerVinnitsa / Ukraine3/6 2/5
BandanaНова Ушиця / Ukraine21/27 17/17
GrandeТернопіль / Ukraine4/4 4/4
ZhemchugЧеркаси / Ukraine1/1 0/0