Loading
post image

Миколаєва зірка 2017

Школяр-студент-громадянин
ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Київ / Україна
16 - 17.12.2017

Conformance with the schedule

4.39 /5

Dressing rooms

4.56 /5

Design and comfort of the hall

4.72 /5

Lighting

4.78 /5

Music

4.22 /5

Average value

4.53 /5

Evaluation done with   18   user(s)
Last feedback date   17.12.2017 12:56

 

СТАНОМ НА 24.11.2017

Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту Ліга танцю України

 

«Школяр-студент-громадянин»

«МИКОЛАЄВА ЗІРКА 2017»

16 - 17 грудня

 

Місце проведення:

парк ПЕРЕМОГА, танцювальна зала «Ровесник» (М«Дарниця», заїзд з вул. Генерала Жмаченко 8)

 

Остаточна програма 14 грудня (чт) о 22:00 на www.ltu.org.ua Розм. за 30хв. до початку змагань

 

Заявки

на участь та суддівство до 13 грудня (ср) 2017 року on-line flymark.com.ua або http://www.skasy.com/tournament/513

 

Увага!!! Після 13 грудня (ср) реєстрація пар на участь у змаганнях неможлива!!!

Заявки в довільній формі не розглядаються.

Отримання номерів для київських пар 13 (ср) та 14 (чт) грудня з 10.00 до 14.00 в офісі ЛТУ.

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок збільшується на 50 грн з особи (за умови попередньої реєстрації)

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників.

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно стартових книжок, дійсних на 2017 рік.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-учасників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК, Н,SD– 200 грн за програму з особи,
  • Н6, E, D – 250 грн за програму з особи,
  • С, Rtg – 300 грн за програму з особи

Вхід – 150 грн на весь день змагань.

Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій)

 

Судді:

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес-коду.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи:

Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях ПК2, ПК3, ПК4, Н, Н6 – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

 

Привабливі умови:

  • Для учасників: зручні роздягальні, старт-приз!
  • Для глядачів – лотерея за номерами квитків. Обслуговує Львівська майстерня шоколаду.

 

Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав

 

Слідкуйте за нами: https://www.facebook.com/DanceLiga/

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

 Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 4405219, 044-566-51-13, p.vlad.ltu@gmail.com)

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

Couples / Entries   519 / 577
Categories16 December, Saturday17 December, Sunday
11:0014:3018:0010:3013:3017:30
1Baby PK2 (4-5 years)W-C
2Children PK2 (6-7 years)W-C
3Children PK3 (6-7 years)W-C-J
4Children N (6-7 years)W-Q-C-J
5Children N6 (6-7 years)W-T-Q-C-S-J
6Baby Solo PK2 (4-5 years)W-C
7Children Solo PK2 (6 years)W-C
8Children Solo PK2 (7 years)W-C
9Children Solo PK3 (6-7 years)W-C-J
10Children Solo N (6-7 years)W-Q-C-J
11Juveniles 1 PK2W-C
12Juveniles 1 PK3W-C-J
13Juveniles 1 PK4W-Q-C-J
14Juveniles 1 NW-Q-C-J
15Juveniles 1 N6W-T-Q-C-S-J
16Juveniles 1 EST, LA
17Juveniles 2 PK2W-C
18Juveniles 2 PK3W-C-J
19Juveniles 2 PK4W-Q-C-J
20Juveniles 2 NW-Q-C-J
21Juveniles 2 EST, LA
22Juveniles 2 DST, LA
23Juveniles 1 Solo PK2 (8 years)W-C
24Juveniles 1 Solo PK2 (9 years)W-C
25Juveniles 1 Solo PK3 (8 years)W-C-J
26Juveniles 1 Solo PK3 (9 years)W-C-J
27Juveniles 1 Solo PK4W-Q-C-J
28Juveniles 1 Solo NW-Q-C-J
29Juveniles 1 Solo EST, LA
30Juveniles 2 Solo PK2W-C
31Juveniles 2 Solo PK3W-C-J
32Juveniles 2 Solo PK4W-Q-C-J
33Juveniles 2 Solo NW-Q-C-J
34Juveniles 2 Solo EST, LA
35Juveniles 2 Solo DST, LA
36Juniors Solo NW-Q-C-J
37Juniors Solo EST, LA
38Juniors Solo DST, LA
39Juveniles Trio NLA
40Juveniles Trio ELA
41Juniors Trio NLA
42Juniors Trio ELA
43Juniors 1+2 PK4W-Q-C-J
44Juniors 1+2 NW-Q-C-J
45Juniors 1 EST, LA
46Juniors 1 DST, LA
47Juniors 1+2 CST, LA
48Juniors 2+Youth EST, LA
49Juniors 2+Youth DST, LA
50SeniorsST
Total by section000000
Couples / Entries   519 / 577
JudgesCity / Country
Береговий Мирослав Київ / Україна
Височина Катерина Київ / Україна
Гречкосій Аліна Київ / Україна
Григорович Вероніка Київ / Україна
Дітковська Анна Київ / Україна
Дітковський Володимир Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Ігнатенко Андрій Київ / Україна
Ігнатенко Микита Київ / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Камiнська Юлiя Київ / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Лапань Оксана Київ / Україна
Макода Світлана Київ / Україна
Московченко Ілля Київ / Україна
Московченко Юлія Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пекарев Володимир Київ / Україна
Пекарева Антоніна Київ / Україна
Поботін Володимир Київ / Україна
Рахуба Олександр Київ / Україна
Савінська Світлана Обухів / Україна
Тищенко Ігор Київ / Україна
Фролова Свiтлана Ізюм / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Sapfir Bucha / Ukraine4/9
Danata-dance Glevaha / Ukraine1/1
DANATA-DENS Glevaha / Ukraine4/5
Elegiya Izyum / Ukraine4/5
Vida Dance Kalynyivka / Ukraine2/3
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine14/15
Assol Kyiv / Ukraine4/6
Astra Kyiv / Ukraine5/5
charivnist Kyiv / Ukraine13/14
Concord Kyiv / Ukraine8/8
Dance Avenue Kyiv / Ukraine20/25
Dance Maximum Kyiv / Ukraine21/21
DanceHall Kyiv / Ukraine43/46
DC-75 Kyiv / Ukraine1/2
Dialog Kyiv / Ukraine13/14
DREAMS Kyiv / Ukraine47/51
EliseDance Kyiv / Ukraine8/8
Fakel Kyiv / Ukraine3/3
Fantom Kyiv / Ukraine2/2
FENIKS Kyiv / Ukraine33/36
Feyeriya Kyiv / Ukraine9/10
Garmoniya-Dans Kyiv / Ukraine11/11
Golden Dance Kyiv / Ukraine1/1
Grand-Duet Kyiv / Ukraine2/3
Imidzh Kyiv / Ukraine33/37
Indigo style dance Kyiv / Ukraine7/7
Karmil Kyiv / Ukraine17/22
Konfetti Kyiv / Ukraine5/5
Mif Kyiv / Ukraine2/3
OLTEX Kyiv / Ukraine12/15
Paradayz Kyiv / Ukraine13/13
Polonez Kyiv / Ukraine2/2
Pozitiv Dans Kyiv / Ukraine6/6
Pulsar-Dans Kyiv / Ukraine13/13
Reverse Kyiv / Ukraine3/3
Royal Dance Studio Kyiv / Ukraine5/5
Sport Style Kyiv / Ukraine16/16
Sputnik dance Kyiv / Ukraine4/4
Sуnergу Kyiv / Ukraine19/26
Tandem1996 Kyiv / Ukraine1/1
TEMP Kyiv / Ukraine1/1
TK Visochinoyi Kyiv / Ukraine5/5
TORNADO Kyiv / Ukraine34/36
Vidrodzhennya Kyiv / Ukraine2/2
Yupiter Kyiv / Ukraine1/1
Yuris Kyiv / Ukraine2/3
Ренесанс Kyiv / Ukraine16/16
Ритми юності Kyiv / Ukraine18/22
Mars Vasylkyv / Ukraine2/2
Vikariya Обухів / Ukraine3/3
LAYT Херсон / Ukraine3/3
Lileya Черкаси / Ukraine1/1