Loading
post image

Кубок Бару - 2017

Традиційний класифікаційний конкурс зі спортивного танцю
Назарова Любов, Антонюк Наталія
Бар / Україна
26.11.2017

Conformance with the schedule

4.00 /5

Dressing rooms

4.00 /5

Design and comfort of the hall

5.00 /5

Lighting

5.00 /5

Music

5.00 /5

Average value

4.60 /5

Evaluation done with   1   user(s)
Last feedback date   01.12.2017 22:01

 

Українська Федерація Спортивного Танцю

Всеукраїнська Громадська Організація «Україна танцювальна» Асоціація спортивного танцю Вінницької області

Відділ у справах молоді та спорту Барської райдержадміністрації

Мерія міста Бару та клуб спортивного танцю «Денс - стиль»

 

Запрошують Вас на

Традиційний класифікаційний конкурс зі спортивного танцю

«Кубок Бару -2017»

26 листопада 2017року

м. Бар, вул. Героїв Майдану 7 Авто - дорожній технікум

 

Костюми та фігури

згідно правил IDSF.

 

Реєстрація:

категорія «Школа» по свідоцтвах про народження, в інших категоріях – по класифікаційних книжках будь-якої з всеукраїнських організацій спортивного танцю.

 

Суддівство:

тренери представлених клубів.

 

Благодійні внески для учасників змагань:

  • Школа,соло, дебют- 150 грн,
  • «Н», «E»,«D» -180 грн,
  • «С» - 200 грн.

Вхід для глядачів – 50 грн.

 

Нагородження:

дипломи, медалі, кубки Заявки на турнір надсилати не пізніше 24 листопада на адресу https://flymark.com.ua

 

Організатори:

тел. дом 0434123068 , моб. 0677187065- Любов Назарова

моб. 0978230040- Наталія Антонюк

 

До зустрічі на турнірі!

Dancers / Couples / Entries:   252 / 165 / 235
Categories26 November, Sunday
10:0014:00
1Baby Debut (4-5 years)W-C
2Baby Solo Debut (4-5 years)W-C
3Children Debut (6-7 years)W-C
4Children Solo Debut (6-7 years)W-C
5Children School (6-7 years)W-C-J
6Children Solo School (6-7 years)W-C-J
7Juveniles 1 DebutW-C
8Juveniles 1+2 Solo DebutW-C
9Juveniles 2 DebutW-C
10Juveniles 1 SchoolW-C-J
11Juveniles 1+2 Solo SchoolW-C-J
12Juveniles 2 SchoolW-C-J
13Juniors 1+2 SchoolW-C-J
14Juniors 1+2 Solo SchoolW-C-J
15Children N (6-7 years)W-Q-C-J
16Juveniles 1 NW-Q-C-J
17Juveniles 2 NW-Q-C-J
18Juveniles 2 Solo NW-Q-C-J
19Juniors 1 NW-Q-C-J
20Juniors 2 NW-Q-C-J
21Juniors 1+2 Solo NW-Q-C-J
22Juveniles 1 EST, LA
23Juveniles 2 EST, LA
24Juveniles 2 Solo ELA
25Juniors 1+2 Solo ELA
26Juniors 1 EST, LA
27Juniors 2 EST, LA
28Juveniles 1+2 DST, LA
29Juveniles 2 Solo DLA
30Juniors 1 DST, LA
31Juniors 1+2 Solo DLA
32Juniors 2 DST, LA
33Juniors 1+2 CST, LA
34Youth+Adult DLA
Total by section00
Dancers / Couples / Entries:   252 / 165 / 235
JudgesCity / Country
Антонюк Наталія Бар / Україна
Байда КарінаВолочиськ
Боднар Богдан Нова Ушиця
Казько Дмитро Могилів-Подільський / Україна
Коваль Людмила Бар
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Сойфер Аліна Вінниця
Шевчук Анна Бар / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Art-Step Bar / Ukraine11/11
Dens-stil Bar / Ukraine74/112
Gloriya-Dans Bar / Ukraine31/37
Олімпія Mohyliv-Podilsky / Ukraine12/23
Alemana Vinnitsa / Ukraine13/21
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/2
Perlina Volochysk / Ukraine7/12
Bandana Нова Ушиця / Ukraine16/17