Loading
post image

Кубок Бару - 2017

Традиційний класифікаційний конкурс зі спортивного танцю
Назарова Любов, Антонюк Наталія
Бар / Україна
26.11.2017

Conformance with the schedule

4.00/5

Dressing rooms

4.00/5

Design and comfort of the hall

5.00/5

Lighting

5.00/5

Music

5.00/5

Average value

4.60/5

Evaluation done with  1  user(s)
Last feedback date  01.12.2017 22:01

 

Українська Федерація Спортивного Танцю

Всеукраїнська Громадська Організація «Україна танцювальна» Асоціація спортивного танцю Вінницької області

Відділ у справах молоді та спорту Барської райдержадміністрації

Мерія міста Бару та клуб спортивного танцю «Денс - стиль»

 

Запрошують Вас на

Традиційний класифікаційний конкурс зі спортивного танцю

«Кубок Бару -2017»

26 листопада 2017року

м. Бар, вул. Героїв Майдану 7 Авто - дорожній технікум

 

Костюми та фігури

згідно правил IDSF.

 

Реєстрація:

категорія «Школа» по свідоцтвах про народження, в інших категоріях – по класифікаційних книжках будь-якої з всеукраїнських організацій спортивного танцю.

 

Суддівство:

тренери представлених клубів.

 

Благодійні внески для учасників змагань:

  • Школа,соло, дебют- 150 грн,
  • «Н», «E»,«D» -180 грн,
  • «С» - 200 грн.

Вхід для глядачів – 50 грн.

 

Нагородження:

дипломи, медалі, кубки Заявки на турнір надсилати не пізніше 24 листопада на адресу https://flymark.com.ua

 

Організатори:

тел. дом 0434123068 , моб. 0677187065- Любов Назарова

моб. 0978230040- Наталія Антонюк

 

До зустрічі на турнірі!

Couples / Entries  165 / 235
Categories26 November, Sunday
10:0014:00
1 Baby Debut (4-5 years) W-C
2 Baby Solo Debut (4-5 years) W-C
3 Children Debut (6-7 years) W-C
4 Children Solo Debut (6-7 years) W-C
5 Children School (6-7 years) W-C-J
6 Children Solo School (6-7 years) W-C-J
7 Juveniles 1 Debut W-C
8 Juveniles 1+2 Solo Debut W-C
9 Juveniles 2 Debut W-C
10 Juveniles 1 School W-C-J
11 Juveniles 1+2 Solo School W-C-J
12 Juveniles 2 School W-C-J
13 Juniors 1+2 School W-C-J
14 Juniors 1+2 Solo School W-C-J
15 Children N (6-7 years) W-Q-C-J
16 Juveniles 1 N W-Q-C-J
17 Juveniles 2 N W-Q-C-J
18 Juveniles 2 Solo N W-Q-C-J
19 Juniors 1 N W-Q-C-J
20 Juniors 2 N W-Q-C-J
21 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
22 Juveniles 1 E ST, LA
23 Juveniles 2 E ST, LA
24 Juveniles 2 Solo E LA
25 Juniors 1+2 Solo E LA
26 Juniors 1 E ST, LA
27 Juniors 2 E ST, LA
28 Juveniles 1+2 D ST, LA
29 Juveniles 2 Solo D LA
30 Juniors 1 D ST, LA
31 Juniors 1+2 Solo D LA
32 Juniors 2 D ST, LA
33 Juniors 1+2 C ST, LA
34 Youth+Adult D LA
Total by section00
Couples / Entries  165 / 235
JudgesCity / Country
Антонюк Наталія Бар / Україна
Байда Каріна Волочиськ
Боднар Богдан Нова Ушиця
Казько Дмитро Могилів-Подільський / Україна
Коваль Людмила Бар
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Сойфер Аліна Вінниця
Шевчук Анна Бар / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Art-StepBar / Ukraine11/11
Dens-stilBar / Ukraine74/112
Gloriya-DansBar / Ukraine31/37
ОлімпіяMohyliv-Podilsky / Ukraine12/23
AlemanaVinnitsa / Ukraine13/21
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/2
PerlinaVolochysk / Ukraine7/12
BandanaНова Ушиця / Ukraine16/17