Loading
post image

Legrand – 2017

Танцювальне змагання зі спортивно – бального танцю
Московченко Олексiй, Московченко Альона
Київ / Україна
10.12.2017

Conformance with the schedule

2.17/5

Dressing rooms

3.33/5

Design and comfort of the hall

2.67/5

Lighting

3.00/5

Music

3.33/5

Average value

2.90/5

Evaluation done with  6  user(s)
Last feedback date  11.12.2017 19:42

 

КСТ ”Legrand”     

 

Танцювальне змагання зі спортивно – бального танцю

 «Legrand – 2017»

10 грудня

За aдресою м.Київ, проспект 40 річчя жовтня (Голосіївський проспект 6) ст.метро Деміївська, «Київ Гума»2 поверх

 

РЕЄСТРАЦІЯ :

Попередня  реєстрація учасників  включно до 8 грудня  2017 року

Адреса для on-line реєстрації:  www. flymark.com.ua

 

Для київських пар попередня рєестрація 9 грудня з 10.00 до 16.00 за адресою м. Деміївська , приміщення «Київ Гума» 2 поверх

Реєстрація пар здійснюється тільки згідно класифікаційних книжок (картки)  Всеукраїнських організацій, категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження за датою народження. Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку ВІДПОВІДНОГО ВІДДІЛЕННЯ!!!.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

 

Фінансові умови:

Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок вхідних та стартових внесків. Стартові внески для учасників та глядачів становлять:

  • Стартовий  внесок для кубок одного танцю -170 грн
  • «Дебют», «Школа» - 200 грн
  • «Н», «Е»- 220 грн
  • GOLD 250 грн з особи

Вхідний квиток    для  глядачів  та  супроводжуючих  на  весь  день  змагань  160 грн  

Бронювання столиків за номером ( 093) 031-99-25  місце за столиком на одне відділення 80 гр.

 

КОСТЮМИ :

Відповідно до міжнародних правил.

 

Умови для учасників:

  1. танцювальний майданчик - Натуральний паркет - 250 м2.
  2. Професійне звукове та освітлювальне супроводження всього турніру.
  3. Зручні місця для глядачів.
  4. Смачні подарунки для учасників.
  5. Танцювальний  магазин.

 

Нагородження :

Фіналісти нагороджуються дипломами. Призери – медалями, дипломами.  У категорії “Перші кроки” –ВСІ нагороджуються дипломами, медалями та солодкими подарунками. Кубок за 1 місце у категоріях кубок одного танцю

У категорії Gold кубок грошова винагорода з призового фонду  10000 грн

Та для най активніших і креативних  вболівальників оригінальні     подарунки !!!

 

Додаткова iнформацiя за тел.

(093) 031-99-27 Олексiй Московченко

( 093) 031-99-25 Альона  Московченко

Olenkavik@bigmir.net

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

 

Couples / Entries  262 / 361
Categories10 December, Sunday
09:0013:3016:30
1 Baby Solo Debut (4-5 years) (25) W-C - 25
2 Baby Debut (4-5 years) (5) W-C - 5
3 Juniors 1+2 Solo School (7) W-C-J - 7
4 Juniors 1+2 School (4) W-C-J - 4
5 Juniors 1+2 Solo GOLD D (12) ST - 9, LA - 9
6 Juniors 1+2 GOLD D (7) ST - 7, LA - 3
7 Juniors 1+2 E (8) ST - 5, LA - 5
8 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
9 Juniors 1+2 Solo N (7) W-Q-C-J - 7
10 Juniors 1+2 Solo E (12) ST - 10, LA - 7
11 Juniors 1+2 Cup D (2) VW - 2, RU
12 Children Solo Debut (6-7 years) (42) W-C - 42
13 Children Debut (6-7 years) (6) W-C - 6
14 Children Solo School (6-7 years) (12) W-C-J - 12
15 Children School (6-7 years) (4) W-C-J - 4
16 Children Solo N (6-7 years) (2) W-Q-C-J - 2
17 Children N (6-7 years) (1) W-Q-C-J - 1
18 Children Solo Cup (6-7 years) (11) SW - 6, CH - 7
19 Children Cup (6-7 years) (3) SW - 2, CH - 3
20 Juveniles 1+2 GOLD D (5) ST - 5, LA - 3
21 Juveniles 2 Solo N (18) W-Q-C-J - 18
22 Juveniles 2 N (9) W-Q-C-J - 9
23 Juveniles 2 Solo E (4) ST - 3, LA - 4
24 Juveniles 2 E (3) ST - 1, LA - 3
25 Juveniles 1+2 Cup N (1) Q, J - 1
26 Juveniles 1+2 Solo Cup N (4) Q - 1, J - 3
27 Juveniles 1+2 Cup E (1) TA - 1, SA
28 Juveniles 1+2 Solo Cup E (3) TA - 2, SA - 3
29 Juveniles 1 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
30 Juveniles 1 N (4) W-Q-C-J - 4
31 Juveniles 1 Solo E (3) ST - 2, LA - 3
32 Juveniles 1 E (1) ST - 1, LA - 1
33 Juveniles 1+2 Solo Debut (21) W-C - 21
34 Juveniles 1+2 Debut (7) W-C - 7
35 Juveniles 1+2 Solo School (37) W-C-J - 37
36 Juveniles 1+2 School (14) W-C-J - 14
37 Juveniles 1+2 Solo GOLD E (3) ST - 3, LA - 3
38 Juveniles 1+2 GOLD E (2) ST - 2, LA
39 Youth 1+2 GOLD C (1) ST - 1, LA - 1
Total by section110131120
Couples / Entries  262 / 361
JudgesCity / Country
Акiмова Анастасiя Київ
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське
Лаврушка Артем Київ
Ларина Марія Глеваха / Україна
Ларін Едуард Васильків
Маркевич Наталія Бориспіль
Московченко Ілля Київ / Україна
Московченко Юлія Київ / Україна
Панов Дмитро Київ
Пахомова Олена Київ
Рибачук Ксенія Фастів / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Салямон-Міхєєва Катерина Ірпінь / Україна
Ущук Яков Київ
Чубай Вікторія Буча / Україна
Юношев Олексій Київ
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
SharmBoryspil / Ukraine19/28 18/27
Akvilon DanceBucha / Ukraine11/11 11/11
LegrandBucha / Ukraine5/13 4/12
DANATA-DENSGlevaha / Ukraine26/37 26/37
AdazhioIrpin / Ukraine49/58 47/55
Vida DanceKalynyivka / Ukraine13/15 11/12
StilKotsubinske / Ukraine20/35 18/31
Art DanceKyiv / Ukraine7/9 6/8
BIG DanceKyiv / Ukraine5/11 4/8
ConcordKyiv / Ukraine3/4 3/4
CrystalKyiv / Ukraine5/9 5/9
Dance VictoryKyiv / Ukraine2/3 1/1
DanceLandKyiv / Ukraine1/4 1/4
Dans-SferaKyiv / Ukraine4/6 4/6
Drim DensKyiv / Ukraine19/22 12/14
FakelKyiv / Ukraine17/17 17/17
FiestaKyiv / Ukraine12/24 12/24
Royal DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
Sobol densKyiv / Ukraine1/1 0/0
TendensKyiv / Ukraine2/2 2/2
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine8/11 7/10
TORNADOKyiv / Ukraine11/17 9/13
MarsVasylkyv / Ukraine20/25 20/24
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine4/8 4/8
M-StudioСуми / Ukraine1/2 1/2
OlimpФастів / Ukraine20/23 18/21