Loading
post image

Odessa open cup 2018

КУБОК ГУБЕРНАТОРА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ «МОЛОДЬ 1» 10 ТАНЦІВ
Марич Сергій, Марич Анна
Одеса / Україна
09 - 10.06.2018

Conformance with the schedule

4.50/5

Dressing rooms

3.36/5

Design and comfort of the hall

3.29/5

Lighting

3.29/5

Music

4.00/5

Average value

3.69/5

Evaluation done with  14  user(s)
Last feedback date  12.06.2018 08:03

 

сост. на 9 травня 2018

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК АСТУ

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР «МАРИЧ»

 

КУБОК ГУБЕРНАТОРА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ «МОЛОДЬ 1» 10 ТАНЦІВ 

 

Місце: палац Культури, курорт КУЯЛЬНИК, м.  Одеса, вул. Лиманна

 

Фестиваль танцю / Dance Show /

Вікові групи:

  1. Ювенали /11 років та мл./
  2. Юніорі /12-15 років/
  3. Молодь + Дорослі /16 років та ст. /

 

Номінації:

  1. Фолк (стилізовані народні)
  2. Сучасні танці (вуличні стилі: hip hop, disco, breakdance та ін.)
  3. Естрадні танці
  4. Бальні танці (композіції на основі танців європейської та латино-американської програм)
  5. All Ladies (соло леді композіції на основі танців європейської та латино-американської програм)

 

Категорії:

  1. Мала група (3-7 уч) для 1-4 номінацій
  2. Формейшн (8 та більше) для 1-4 номінацій (для 5 номінації - не менш 4 уч.)

 

Судді:

Олександр Мельников, Віктор Ніковський (Росія), Марек Косатій (Польща), Олена Дибань (м. Київ), Віктор Палій (м. Одеса), Ніна Подопрігора (м. Ровно), Владислав Пігулевский (м. Київ), Ковальчук Анастасія (м. Одеса), Лаптєва Ася (м. Львів), Маркіна Наїра (м. Одеса), Шкуреєв Кирилл (м. Харків), Силаєва Анастасія (м. Харків), Зоя Носова (м. Харьків), Ільїна Вікторія (м. Київ). (Список доповнюється).

 Реєстрація суддів ведеться на сайті flymark.com.ua.

Заявки від тренерів на участь в суддівській колегії, приймаються строго до 6 червня (середа) за тел.: 098-339-3-00-3 - Маріч С.К.

Судді, що подали заяву до 20 травня 2018 р., будуть розміщені в буклеті турніру.

Реєстрація суддів буде закрита за годину до початку кожного відділення. В день турниру реєстрація суддів, нажаль, не можлива.

 

Online реєстрація:

на сайті www.flymark.com.ua до 6 червня 2018 р. в 22-59 (середа).

 

Реєстрація:

за класифікаційними книжками будь-якої танцювальної організації (з проставленим класом і дійсної на 2018 р.) або паспорту (для танцюристів інших країн).

Реєстрація танцорів в день турнира можлива тільки за умовою оплати подвійного взносу та у випадку, якщо дореєстрація танцорів не спричине на собою зміни в програмі турниру.

Реєстрація танцорів на чемпіонат України зі спортивних танців Молодь 1, 10 танців відбувається через офіс АСТУ: vloh@voliacable.com +380 67-442-75-34, Святослав Влох.

 

Попередня реєстрація та отримання номерів для одеських пар 7 червня 2018 р. (четвер) від 15.00 до 20.00 год. Ланжеронівській спуск, 2, тел: 067-160-90-03, e-mail: vrb56@ukr.net Наталія Іванівна.

 

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за час до початку змагання.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Без попередньої on-line реєстрації участь не можлива !!!

 

Увага:

За підсумками попередньої реєстрації 8 червня 2018 р. (п'ятниця) буде опубліковано щохвилинний розклад.

Організатори залишають за собою право об’єднувати, або розділяти категорії з малою або з великою кількістю учасників.

 

Судді та тренери мають дотримуватись дрес-коду на протязі всього дня змагання.

Розминка проводиться за годину до початку відділення. Танцювальний майданчик 300 м.кв.

Інформація щодо розселення та замовлення місць за столиками за тел: (048) 701-14-53, (097) 597-49-19, (066) 053-55-06 (адміністратор Зоя).

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відвідними посвідченнями (бейджами)

 

Благодійний внесок для танцюристів України (з людини за програму):

 

9-10 июня

Категорія 1-3, 5-8

300 грн.

Категорія 9

650 грн.

Категорія 10

150 грн. за 1 танець

Категорія 11

500 грн.

Disco

130 грн.

Участь в Dance Show

130 грн.

Cоло і дуети у категоріях

«Початківці», «2 танцю», «3 танцю»

200 грн.

Класи «Н», «Е»

250 грн.

Класи «Д», «С», RS

300 грн.

Хоббі, синьйори

300 грн.

Молодь + Дорослі

300 грн.

 

Вхід 150 грн на весь день змагання.

 

Проїзд на захід можливий: від Ж / Д ВОКЗАЛУ - маршрутним таксі № 110, а також від зупинки ЗЕРНОВИЙ - таксі 10 грн. / чол. до ДК КУЯЛЬНИК.


Організатори:

Сергій та Анна Марич!

 

/td

/td

Couples / Entries Hidden statistic
Categories09 June, Saturday10 June, Sunday
10:0013:0016:0019:0009:0013:0016:0018:30
1 Adults Odesa Open Cup ST LA
2 Youth 2 Odesa Open Cup ST LA
3 Youth 1 Odesa Open Cup ST LA
4 Youth 1 Championship Ukraine 10 dances
5 Juniors 2 Odesa Open Cup ST, LA
6 Juniors 1 Odesa Open Cup ST, LA
7 Juveniles 2 Odesa Open Cup ST, LA
8 Juveniles 1 Odesa Open Cup ST, LA
9 Pro-Am Scholarship Odesa Open Cup ST LA
10 Pro-Am Single dance Odesa Open Cup C, S, R, P, J W, T, VW, F, Q
11 Pro-Am Showcase Odesa Open Cup Show ST Show LA
12 Seniors Odesa Open Cup ST LA
13 Youth 2+Youth RS Odesa Open Cup ST, LA
14 Youth 1 RS Odesa Open Cup ST, LA
15 Juniors 2 RS Odesa Open Cup ST, LA
16 Juniors 1 RS Odesa Open Cup ST, LA
17 Youth+Adult C Odesa Open Cup ST, LA
18 Hobby Odesa Open Cup ST, LA
19 Juniors 2 C Odesa Open Cup ST, LA
20 Juniors 1 C Odesa Open Cup ST, LA
21 Juniors 2 D Odesa Open Cup ST, LA
22 Juniors 1 D Odesa Open Cup ST, LA
23 Juveniles 2 D Odesa Open Cup ST, LA
24 Juveniles 1 D Odesa Open Cup ST, LA
25 Baby (3-5 years) W-C
26 Baby Solo (3-5 years) W-C
27 Baby (5-6 years) W-C, W-C-J
28 Baby Solo (5-6 years) W-C, W-C-J
29 Children (6-7 years) W-C
30 Children Solo (6-7 years) W-C
31 Baby School (6-7 years) W-C-J
32 Baby Solo School (6-7 years) W-C-J
33 Beginners (7 years and younger) W-Q-C-J
34 Beginners Solo (7 years and younger) W-Q-C-J
35 Beginners (8-9 years) W-Q-C-J
36 Beginners Solo (8-9 years) W-Q-C-J
37 Baby (3-5 years) Disco
38 Children (9 years and younger) Disco
39 Juveniles 1 W-C
40 Juveniles 1 Solo W-C
41 Juveniles 1 School W-C-J
42 Juveniles 1 Solo School W-C-J
43 Juveniles 2 Solo (under 12) C-S-R-J
44 Juniors 1+2 Solo (over 12) C-S-R-J
45 Youth+Adult Solo C-S-R-J
46 Juveniles 1 N W-Q-C-J
47 Juveniles 1 Solo N W-Q-C-J
48 Juveniles 1 E ST, LA
49 Juveniles 1 Solo E ST, LA
50 Juveniles 1 Solo D ST, LA
51 Juveniles 2 W-C
52 Juveniles 2 Solo W-C
53 Juveniles 2 School W-C-J
54 Juveniles 2 Solo School W-C-J
55 Beginners (10-11 years) W-Q-C-J
56 Beginners Solo (10-11 years) W-Q-C-J
57 Juveniles 2 N W-Q-C-J
58 Juveniles 2 Solo N W-Q-C-J
59 Juveniles 2 E ST, LA
60 Juveniles 2 Solo E ST, LA
61 Juniors 1 School W-C-J
62 Juniors 1 Solo School W-C-J
63 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
64 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
65 Juveniles 2 Solo D ST, LA
66 Juveniles 1+2 Solo C ST, LA
67 Juniors 1 E ST, LA
68 Juniors 1 Solo E ST, LA
69 Juniors 1 Solo D ST, LA
70 Juniors 1 Solo C ST, LA
71 Juniors 2 E ST, LA
72 Juniors 2 Solo E ST, LA
73 Juniors 2 Solo D ST, LA
74 Juniors 2 Solo C ST, LA
Couples / Entries Hidden statistic
JudgesCity / Country
Андронік Андрій Молдова
Бантюк Надія Молдова
Борисова Олександра Одеса
Брицький Владислав Молдова
Бурбас Оксана Херсон
Грек Олена Одеса / Україна
Дибань Людмила Київ
Дибань Олена Київ
Дмитренко Людмила Харків / Україна
Додонча Юрій Одеса
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Канцедал Ігор Харків
Караченцев Володимир Харків
Кашковський Євгеній Одеса
Кордюкевич Володимир Тернопіль
Кордюкевич Надія Тернопіль
Марич Олена Одеса
Марич Сергій Одеса
Марковська Аліна Херсон
Марюк Ірина Стрий / Україна
Однороб Марина Куп'янськ
Палій Віктор Одеса
Панченко Євгеній Одеса / Україна
Римская Юлиана Chisinau / Moldova
Стоян Олексій Чернігів
Сурмай Яна Одеса / Україна
Триліський Анатолій Ізраїль
Хіміон Тетяна Слов’янськ