Loading
post image

ELITE DANCE FESTIVAL

Буртов Давид, Буртова Марина
Одеса / Україна
09 - 10.06.2018

Conformance with the schedule

4.88/5

Dressing rooms

4.57/5

Design and comfort of the hall

4.86/5

Lighting

4.96/5

Music

4.90/5

Average value

4.83/5

Evaluation done with  49  user(s)
Last feedback date  11.06.2018 03:59

 

УВАГА для суддів !!!

Закриття реєстрації відбуватиметься за 1 годину до початку відділення !!!

УВАГА !!!

Обов'язкова попередня реєстрація для одеських пар !

Відбуватиметься тільки у п'ятницю 8-ого червня 2018 року з 11.00 до 20.00 за НОВОЮ адресою

м. Одеса, готель Princess 71A/3, Фонтанська дорога

 

 

 ELITE DANCE FESTIVAL

 

Бронювання столиків / Booking table : +380935264699 Вероніка

 

Вхідні квитки / Entry tickets:

150 грн. - 1-ше відділення

150 грн. - 2,3 відділення

200 грн. - 4 відділення

 

Благодійний внесок / Fee:

з участника за програму / per person for program

  • Група 1-6 - 400 грн / 25 euro
  • Група 8-9 - 600 грн / 40 euro
  • Група 7-12 - 350 грн / 20 euro
  • Група 13-26 - 300 грн / 15 euro
  • Група 27-41 - 250 грн /10 euro
  • Група 42-54 - 200 грн /10 euro
  • Група 55-56 - 150 грн /5euro

 

Заявки / Entry :

flymark.com.ua

 

Заявки подавати не пізніше 7-ого червня !!! Please send your entry not later than 7 June !!!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску !!!

 

 

SHOWCASE :

10 червня в вечірньому відділенні шоу світових зірок

EMANUELE SOLDI-ELISA NOSATO (Itali);

DOMEN KRAPEZ-NATASCHA KARABEY (Germany)

  

10 червня вечірні відділення у супроводі Оркестра: «Карнавал»

 

Незалежне суддівство , міжнародний склад суддів та запрошені українські арбітри

After Раrtу:

По закінченню фестивалю для всіх бажаючих вечірка all inclusive !!! Фіналісти категорії Дорослі отримують безкоштовні запрошення, а для всіх бажаючих придбати квиток на вечірку за тел: ‎+380935264699 Вероніка

 

Організатор 

Давид Буртов

 

До зустрічі на нашому фестивалі.

WELCOME to ODESA

 

Couples / Entries  629 / 1123
Categories09 June, Saturday10 June, Sunday
09:3013:0016:0019:0009:3013:0016:0019:00
1 Adult Elite Cup (8) ST - 3, LA - 5
2 Youth 1 Elite Cup (12) ST - 5, LA - 9
3 Youth 2 Elite Cup (5) ST - 2, LA - 3
4 Juniors 1 Elite Cup (8) ST - 7, LA - 5
5 Juniors 2 Elite Cup (11) ST - 7, LA - 9
6 Juveniles 1 Elite Cup (4) ST - 2, LA - 4
7 Juveniles 2 Elite Cup (9) ST - 3, LA - 7
8 Pro-Am Single dance (3) W, T, VW, F, Q, C - 3, S - 3, R - 3, P - 1, J - 1
9 Pro-Am 5 Dance Chellenge (4) ST, LA - 4
10 Youth 1 Rising Star (18) ST - 7 LA - 15
11 Youth 2 Rising Star (4) ST - 2 LA - 2
12 Juniors 1 Rising Star (10) LA - 7 ST - 6
13 Juniors 2 Rising Star (13) LA - 10 ST - 6
14 Juveniles 1+2 Rising Star (6) ST - 1 LA - 5
15 Juniors 1 C (13) ST - 5 LA - 11
16 Juniors 2 C (15) ST - 7 LA - 13
17 Juveniles 1+2 C (4) ST - 2 LA - 3
18 Youth+Adult D (8) ST - 5 LA - 5
19 Juniors 1 D (18) ST - 11 LA - 16
20 Juniors 2 D (13) ST - 11 LA - 9
21 Juveniles 1 D (5) LA - 3 ST - 5
22 Juveniles 2 D (20) LA - 18 ST - 14
23 Juniors 1 E (24) ST - 20 LA - 22
24 Juniors 2 E (8) ST - 7 LA - 8
25 Juveniles 1 E (21) LA - 19 ST - 14
26 Juveniles 2 E (22) LA - 19 ST - 18
27 Juniors 1+2 N (19) W-Q-C-J - 19
28 Juveniles 1 N (26) W-Q-C-J - 26
29 Juveniles 2 N (24) W-Q-C-J - 24
30 Solo Juniors 1+2 Open (11) ST - 6, LA - 8
31 Solo Juveniles 1+2 Open (10) ST - 8, LA - 7
32 Solo Juniors 1+2 E (23) ST - 10, LA - 21
33 Solo Juveniles 1 E (10) ST - 6, LA - 9
34 Solo Juveniles 2 E (16) ST - 9, LA - 15
35 Solo 3 N (10-11 years) (24) W-Q-C-J - 24
36 Solo 2 N (8-9 years) (37) W-Q-C-J - 37
37 Solo 1 N (6-7 years) (16) W-Q-C-J - 16
38 Solo Children 3 (10-11 years) (21) W-C-J - 21
39 Solo Debut 3 (10-11 years) (7) W-C - 7
40 Solo Children 2 (8-9 years) (54) W-C-J - 54
41 Solo Debut 2 (8-9 years) (41) W-C - 41
42 Solo Children 1 (6-7 years) (42) W-C-J - 42
43 Solo Debut 1 (6-7 years) (58) W-C - 58
44 Solo Super Baby (3-5 years) (40) W-C - 40
45 Beginners 3 (10-11 years) (18) W-Q-C-J - 18
46 Beginners 2 (8-9 years) (21) W-Q-C-J - 21
47 Beginners 1 (6-7 years) (12) W-Q-C-J - 12
48 Children 3 (10-11 years) (18) W-C-J - 18
49 Debut 3 (10-11 years) (4) W-C - 4
50 Children 2 (8-9 years) (30) W-C-J - 30
51 Debut 2 (8-9 years) (18) W-C - 18
52 Children 1 (6-7 years) (28) W-C-J - 28
53 Debut 1 (6-7 years) (23) W-C - 23
54 Super Baby (3-5 years) (10) W-C - 10
55 Disco 6-10 years (1) Disco - 1
56 Disco 3-6 years (20) Disco - 20
Total by section2492942049163819744
Couples / Entries  629 / 1123
JudgesCity / Country
Condratiev Maxim Chisinau
Condratieva Irina Chisinau
Domen Krapez Germany
Elisa Nosato Italy
Emanuele Soldi Italy
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
KIRICHENKO MAXIM Balti / Moldova
Kobylkin Serhii LUBLIN / Poland
Natascha Karabey Germany
Nunzio Mariano Italy
Romanova Jana Chisinau
Балагула Ірина Харків
Бевзюк Олександр Одеса
Белоусов Олександр Одеса
Бєлуха Дмитро Київ
Богайчук Еліна Харків / Україна
Бронніков Євген Полтава
Бубирь Юлія Полтава
Вагін Олексій Київ / Україна
Валерія Сосновська Одеса / Україна
Вікатто Геннадій Маріуполь / Україна
Вікатто Ірина Маріуполь / Україна
Вікатто Павло Маріуполь / Україна
Віннік Ігор Харків / Україна
Волгіна Катрін США
Горголь Петро Полтава / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гриник Альона Миколаїв / Україна
Гритчак Дмитро Київ
Громова Юлія Сергіївка / Україна
Гусаков Роман Миколаїв / Україна
Гуцу Наталия Chisinau
Дiдур Оксана Одеса / Україна
Давидова Діана Одеса / Україна
Дибань Олена Київ
Дібцев Артем Кривий Ріг
Дмитренко Людмила Харків / Україна
Доленкин Дмитрий Bendery
Доленкина Алиса Bendery
Домбровська Катерина Херсон / Україна
Дрізо Ірина Одеса
Журенко Наталія Южне / Україна
Караченцев Володимир Харків
Коваленко Ірина Полтава
Компанієць Станіслав Білгород-Дністровський
Константінов Євгеній Горішні Плавні
Корочанський Сергій Рівне
Кочкарьов Юрій Запоріжжя
Кочнєва Світлана Одеса / Україна
Кравченко Валентина Одеса
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Красуцький Данило Одеса
Левандовська Оксана Київ
Лемешко Олександр Миколаїв
Лемешко Ольга Миколаїв / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Литвак Ліна Одеса / Україна
Литвинов Даніїл Ізмаїл / Україна
Лотiшко Тeтяна Одеса / Україна
Макаров Євген Одеса / Україна
Мальована Ольга Дніпро
Мамонтова Анастасія Кривий Ріг / Україна
Маркіна Ангеліна Одеса
Марчук Луїза Маріуполь / Україна
Мачулка Володимир Кропивницький
Машин Ігор Київ
Носова Зоя Харків
Орел Сергій Київ / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль
Попович Павло Одеса / Україна
Савінська Світлана Обухів / Україна
Савчук Алла Чернігів / Україна
Слєсаренко Сніжанна Южне / Україна
Соковиков Роман Лозова / Україна
Сокол Олена Кам'янське / Україна
Усанова Галина Одеса
Федоров Денис Одеса
Федорчук Валентина Київ
Хавкін Генадій Харків
Чепуржинська Марина Одеса
Чепуржинський Октавіан Одеса
Черненко Тимофій Київ
Чернова Наталія Харків
Чмига Вікторія Ізмаїл / Україна
Чубарь Ольга No city MOLDOVA
Шевцов Геннадій Запоріжжя / Україна
Штельмах Віталій Дніпро
Шульга Володимир Кривий Ріг
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dance Sport Club FlagrantBalti / Moldova5/15 1/1
MAXIMUMBalti / Moldova5/10 3/6
NikaBendery / Moldova12/28 12/25
kurazh-densBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine12/20 8/13
FlagrantChisinau / Moldova31/90 17/39
RenesansDnipro / Ukraine4/12 2/5
AstraGorishny Plavni / Ukraine3/8 2/2
Dream DanceIzmayil / Ukraine63/153 61/147
Belaya AkatsiyaKamenka / Moldova6/13 0/0
FeyeriyaKharkiv / Ukraine6/11 6/10
GraciyaKharkiv / Ukraine19/26 19/26
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine2/3 2/2
Imperial DanceKharkiv / Ukraine2/6 0/0
LegendaKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Legenda-Prem'ierKharkiv / Ukraine2/4 2/3
LotosKharkiv / Ukraine10/21 9/16
Melikhov Dance StudioKharkiv / Ukraine1/1 0/0
MilagroKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Siluet Dance UnionKharkiv / Ukraine11/20 5/9
Suzir'yaKharkiv / Ukraine1/4 0/0
TOP-DENCEKharkiv / Ukraine5/6 5/6
TriumfKharkiv / Ukraine6/11 5/6
USPIKhKhmelnytskyy / Ukraine19/46 16/33
ARTICOKryvy Rig / Ukraine13/27 3/6
FokstrotKryvy Rig / Ukraine1/3 1/3
MASTERSKryvy Rig / Ukraine8/21 5/11
TALISMANKryvy Rig / Ukraine2/3 0/0
PrestizhKupyansk / Ukraine9/12 9/11
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine1/4 1/1
BalansKyiv / Ukraine1/2 1/1
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/1 1/1
Diamant-ElitKyiv / Ukraine18/40 16/35
DITKyiv / Ukraine2/2 2/2
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine3/18 0/0
FavorKyiv / Ukraine2/5 0/0
ImidzhKyiv / Ukraine8/14 8/14
MaksimumKyiv / Ukraine3/4 1/1
MifKyiv / Ukraine7/15 7/13
MStudioKyiv / Ukraine1/2 1/2
Panda PlyusKyiv / Ukraine1/1 0/0
PerfectionKyiv / Ukraine5/15 3/7
ShansKyiv / Ukraine1/3 0/0
Sobol densKyiv / Ukraine1/1 1/1
SupadansKyiv / Ukraine1/1 0/0
YupiterKyiv / Ukraine7/12 6/8
YuventaKyiv / Ukraine1/2 1/2
ElitLozova / Ukraine3/8 1/4
TroyandaLutsk / Ukraine2/4 0/0
GRAND FIESTAMinsk / Belarus1/1 1/1
Elite DanceMykolaiv / Ukraine3/7 0/0
GarmoniyaMykolaiv / Ukraine1/4 0/0
Grand DuetMykolaiv / Ukraine2/5 2/5
ProfiMykolaiv / Ukraine2/5 0/0
SharmMykolaiv / Ukraine3/6 0/0
Star DanceNo city MOLDOVA / Moldova3/4 3/4
3Dance StudioOdesa / Ukraine17/46 16/39
Akh, OdessaOdesa / Ukraine46/66 35/39
Aliance Dance AcademyOdesa / Ukraine6/7 6/7
AlinaOdesa / Ukraine2/4 2/3
AVANGARDOdesa / Ukraine4/5 3/4
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine33/83 26/59
Beliy ClubOdesa / Ukraine17/48 14/27
DansLayfOdesa / Ukraine7/13 5/8
DiamantOdesa / Ukraine16/41 15/21
FiyestaOdesa / Ukraine16/23 16/23
FusionOdesa / Ukraine4/6 0/0
GarmoniyaOdesa / Ukraine20/40 20/40
Imperiya Odesa / Ukraine3/7 3/6
KristallOdesa / Ukraine9/9 9/9
kurazhOdesa / Ukraine1/1 1/1
KURAZhOdesa / Ukraine1/2 1/2
LeoraOdesa / Ukraine12/15 12/15
MaestroOdesa / Ukraine1/1 1/1
RadugaOdesa / Ukraine7/9 7/8
TriumfOdesa / Ukraine9/13 9/13
СTSER VizaviOdesa / Ukraine19/20 17/18
Poltava / Ukraine15/23 14/22
Avia-DensPoltava / Ukraine4/13 1/4
DuetPoltava / Ukraine2/3 1/1
ParadizPoltava / Ukraine11/14 11/14
Only oneVasylkyv / Ukraine4/5 0/0
FeyeriyaVerhnyodniprovsk / Ukraine3/7 0/0
GratsiyaVinnitsa / Ukraine1/1 1/1
DIAMONDVyshgorod / Ukraine3/4 3/3
DanceLifeZaporizhzhya / Ukraine2/7 0/0
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine2/6 0/0
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine4/17 3/11
SpartakZaporizhzhya / Ukraine3/8 2/4
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
SharmКам'янське / Ukraine2/4 0/0
SokolКам'янське / Ukraine2/4 1/2
DSFМаріуполь / Ukraine1/2 1/2
KarnavalМаріуполь / Ukraine16/48 15/35
VikariyaОбухів / Ukraine4/7 4/7
PlatinumРівне / Ukraine6/14 6/10
AmeliРыбница / Moldova5/6 4/5
Yu-DensСергіївка / Ukraine24/37 24/37
VdohnovenieСлов’янськ / Ukraine1/1 0/0
AlyansТернопіль / Ukraine4/11 2/5
O'teamТернопіль / Ukraine2/12 2/9
ЄvrodansТернопіль / Ukraine3/7 3/7
SharmУмань / Ukraine3/4 3/4
LatinosХерсон / Ukraine29/53 25/41
PromenadХерсон / Ukraine2/3 2/3
Sputnik DanceЧеркаси / Ukraine1/1 0/0
DanceTimeЧернівці / Ukraine3/8 3/7
Level UpЧернігів / Ukraine5/12 5/8
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine3/5 1/2
Top-DensЧугуїв / Ukraine1/4 1/2
LitseyЮжне / Ukraine1/4 1/4
MechtaЮжне / Ukraine30/88 20/42