Loading
post image

Кубок Глорії 2018

Класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців
Савчук Віталій, Савчук Дарія
Івано-Франківськ / Україна
25.02.2018

Conformance with the schedule

4.37/5

Dressing rooms

3.21/5

Design and comfort of the hall

4.16/5

Lighting

4.26/5

Music

4.42/5

Average value

4.08/5

Evaluation done with  19  user(s)
Last feedback date  26.02.2018 14:14

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Балук Ірина Калуш / Україна
Барабаш Василина Богородчани
Василишин Христина Коломия / Україна
Васильків Оксана Богородчани / Україна
Васюта Антон Конотоп / Україна
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Галуга Галина Івано-Франківськ
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Гурбель Ірина Івано-Франківськ
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ
Дехтяр Сергій Івано-Франківськ
Калиній Роман Івано-Франківськ
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Наталія Івано-Франківськ
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карайван Олександр Львів
Ковтун Юлія Волочиськ / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Лісовенко Юлія Івано-Франківськ / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Мудрик Ольга Калуш / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Полигач Ольга Тернопіль
Пона Микола Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Андрій Івано-Франківськ / Україна
Савич Ігор Дрогобич
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Сенишин Мирослава Івано-Франківськ
Скакун Наталія Чернівці
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Тихоліз Степан Коломия / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Чепіжко Олена Івано-Франківськ / Україна
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine20/25 14/18
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine32/34 29/30
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine8/16 8/16
NatkhnennyaDolyna / Ukraine6/11 4/7
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine11/16 10/14
Nika-DanceGorodenka / Ukraine2/3 2/3
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine15/23 13/21
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine16/16 16/16
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine5/11 5/10
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine44/56 41/52
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine7/11 6/10
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine17/18 17/18
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine87/98 81/92
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine10/25 10/25
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine11/14 11/14
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine60/89 57/85
JamIvano-Frankivsk / Ukraine15/22 15/22
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine15/38 15/36
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine13/21 13/15
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine3/4 3/4
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine6/8 4/4
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine6/9 6/9
KarmenKalush / Ukraine13/18 13/18
ShansKolomiya / Ukraine12/15 11/14
Elite-DanceKonotop / Ukraine8/8 7/7
DiademaLviv / Ukraine1/4 1/4
ElegantLviv / Ukraine2/4 0/0
SharmLviv / Ukraine3/7 3/5
Viva danceVolochysk / Ukraine20/34 17/28
AlyansТернопіль / Ukraine6/13 6/13
ArsТернопіль / Ukraine8/16 0/0
O'teamТернопіль / Ukraine5/19 4/16
StardensТисмениця / Ukraine13/19 12/18
LibidЧернівці / Ukraine23/40 21/33