Loading
post image

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ серед школярів та студентів

Міністерство освіти і науки України
Київ / Україна
18.11.2017

Conformance with the schedule

3.85/5

Dressing rooms

4.00/5

Design and comfort of the hall

4.54/5

Lighting

4.85/5

Music

4.62/5

Average value

4.37/5

Evaluation done with  13  user(s)
Last feedback date  19.11.2017 09:22

 

!!! Увага зміни у програмі:

Чемпионат Украины среди школьников и студентов

 

18 ноября 2017

Начало

1 отделения в 10:30!!!

разминка в 10:00

2 отделение 13:30 без изменений

3 отделение 15:30 без изменений

4 отделение 18:00 без изменений

 

Открытие дверей для участников в 9:00!

 

                               

 

 

Міністерство освіти і науки України*Комітет з фізичного виховання та спорту Ліга танцю України

«Школяр-студент-громадянин»

 

ТАНЦЮВАЛЬНА ШОКОЛАДНИЦЯ

КАВОВИЙ БЛЮЗ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ серед школярів та студентів

 

18 листопада (субота)

Місце проведення м. Київ, вул. Героїв Севастополя 11В, СК «Меридіан»

 

Остаточна програма 10 листопада  (чт) о 22:00 на www.ltu.org.ua     

Розм. за 30хв. до початку змагань

 

Заявки

на участь та суддівство on-line skasy.com або Flymark.dance до 15 листопада 2017 року! у класифікації

 

  • Листи-підтвердження учасників на участь у відбірковому етапі чемпіонату подаються до 20 жовтня 2017 року на електронну адресу: danceliga@gmail.com
  • Попередні заявки команд на участь у фінальному етапі чемпіонату подати до 15 листопада 2017 року на електронну адресу: danceliga@gmail.com . Додаткова інформація: тел/факс 566-51-13, 050- 440- 52-19, 066-379-59-29.
  • Клуби спортивного танцю направляють заяви на участь в Чемпіонаті України від одної танцювальної пари і більше, в даній віковій групі та програмі, за 30 днів до початку Чемпіонату України.

Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Отримання номерів для київських пар 16 листопада (чт) з 10.00 до 17.00 в офісі ЛТУ.

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників, окрім категорій «Чемпіонат».

 

Реєстрація:

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно діючих на 2017 рік, стартових книжок (карток) усіх Всеукраїнських організацій, які займаються розвитком спортивного танцю.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК (Перші кроки), Н – 200 грн за програму з особи,
  • E, D – 250 грн за програму з особи

  • Чемпіонат – 300 грн за програму з особи;
  • Реєстраційний внесок в сумі 300 грн, на право участі одного учасника Чемпіонату України, в одній віковій групі і програмі, оплачується від клубу спортивного танцю м. Києва організатору Чемпіонату України в даній віковій групі і програмі, за 30 днів до початку Чемпіонату України.

Вхід – 150 грн на весь день змагань.

Столик 200 грн на одне відділення. (сервірований столик на третє та четверте відділення 18.11.2017 - 300 грн). 

(Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді:

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

Суддівство в Чемпіонаті України формується з суддів – представників областей України.

На Чемпіонаті України, згідно своєчасно поданої організатору, офіційної заявки від клубу спортивного танцю кожної області, в даній віковій групі і програмі, затверджується один суддя відповідної області, в складі суддівської колегії Чемпіонату України.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду.

Третє відділення – вечірній дрес код.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи:

Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях Перші кроки (ПК) та початківці (Н) – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

У категоріях Н,Е,D класах – згідно переліку фігур національній організації, що розвиває спортивні танці України – АСТУ.

На змаганнях працює спортивний комісар!

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз;
  • для глядачів: лотерея за номерами квитків;
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду;
  • візаж від Mary Kay;
  • працює кафе та гардероб.

 

Як доїхати громадським транспортом:

  • Від метро «Берестейська», «Шулявська» і «Політехнічний інститут»: трамваі (№№1,1к, 3, 14), автобуси (№2к, 69) і маршр. таксі (№№ 14(566), 9(556), 155, 232, 401, 411, 421, 429, 442д, 484, 554, 573)

 

 Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина,  (050) 440-52-19 – Владислав.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

З ПОВАГОЮ, ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ – ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

 

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський

(м.т. 050 4405219, 044-566-51-13, p.vlad.ltu@gmail.com )

Couples / Entries  275 / 359
Categories18 November, Saturday
10:3013:3015:3018:00
1 Baby PK2 (4-5 years) W-C
2 Children PK2 (6 years) W-C
3 Children PK2 (7 years) W-C
4 Children PK3 (6-7 years) W-C-J
5 Children PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
6 Children Solo PK2 (6-7 years) W-C
7 Children Championship (6-7 years) W-Q-C-J
8 Juveniles 1-8 PK2 (8 years) W-C
9 Juveniles 1-9 PK2 (9 years) W-C
10 Juveniles 1 PK3 W-C-J
11 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
12 Juveniles 1 N Championship W-Q-C-J
13 Juveniles 1 N6 W-T-Q-C-S-J
14 Juveniles 1 Solo PK3 W-C-J
15 Juveniles 1 Championship ST, LA
16 Juveniles 2 PK2 W-C
17 Juveniles 2 PK3 W-C-J
18 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
19 Juveniles 2 N W-Q-C-J
20 Juveniles 2 N6 W-T-Q-C-S-J
21 Juveniles 2 Solo N W-Q-C-J
22 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
23 Juveniles 2 E Championship ST, LA
24 Juveniles 2 Championship ST, LA
25 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
26 Juniors 1 E Championship ST, LA
27 Juniors 1 D Championship ST, LA
28 Juniors 1 Championship ST, LA
29 Juniors 2 E Championship ST, LA
30 Juniors 2 D Championship ST, LA
31 Juniors 2 Championship ST, LA
32 Juniors 1+2 Solo E ST, LA
33 Juniors 1+2 Solo D ST, LA
34 Championship School over 16 ST, LA
35 Championship Student over 16 ST, LA
Total by section0000
Couples / Entries  275 / 359
JudgesCity / Country
Барсукова Марина Шостка / Україна
Бондаренко Ігор Херсон / Україна
Бондаренко Ольга Херсон / Україна
Волков Дмитро Вишгород / Україна
Волкова Наталія Мирноград / Україна
Волкова Ольга Вишгород / Україна
Головня Наталія Херсон / Україна
Головня Олександр Херсон / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Дітковська Анна Київ / Україна
Дітковський Володимир Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Завгородня Ольга Херсон / Україна
Зарічняк Євген Охтирка / Україна
Исичко Елизавета Харків / Україна
Ільїна Олена Київ / Україна
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Кушнір Альона Київ / Україна
Ларина Мария Глеваха / Україна
Ларін Артур Васильків / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Осовський Анатолій Київ / Україна
Пекарев Володимир Київ / Україна
Пекарева Антоніна Київ / Україна
Петровський Богдан Київ / Україна
Петровський Сергій Київ / Україна
Прогнімак Наталія Київ / Україна
Рахуба Олександр Київ / Україна
Стоян Олексій Чернігів / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Шинковська Катерина Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
SapfirBucha / Ukraine10/10
DANATA-DENSGlevaha / Ukraine18/19
Vida DanceKalynyivka / Ukraine1/1
VoyazhKharkiv / Ukraine2/3
VivatKomsomolskiy / Ukraine2/2
All starsKyiv / Ukraine5/9
AstraKyiv / Ukraine1/1
A-styleKyiv / Ukraine6/6
ConcordKyiv / Ukraine8/9
Dance AvenueKyiv / Ukraine13/13
Dance MaximumKyiv / Ukraine16/16
DanceHallKyiv / Ukraine12/13
Dancing StarsKyiv / Ukraine1/1
DialogKyiv / Ukraine6/8
FeyeriyaKyiv / Ukraine4/5
GardeKyiv / Ukraine3/3
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine11/11
Golden DanceKyiv / Ukraine1/1
ImidzhKyiv / Ukraine11/11
KarmilKyiv / Ukraine14/19
KST "Assol"Kyiv / Ukraine3/5
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine9/11
MeridianKyiv / Ukraine1/1
OLTEXKyiv / Ukraine4/6
ParadayzKyiv / Ukraine12/12
Pulsar-DansKyiv / Ukraine4/5
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine5/6
StartKyiv / Ukraine3/3
TORNADOKyiv / Ukraine10/12
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine1/1
Viktoriya AKyiv / Ukraine13/36
РенесансKyiv / Ukraine10/10
Ритми юностіKyiv / Ukraine4/6
Ad astraMirnograd / Ukraine12/28
ReveransOhtirka / Ukraine1/3
MarsVasylkyv / Ukraine5/5
DIAMONDVyshgorod / Ukraine6/11
PolissyaZhytomyr / Ukraine2/2
BravoХерсон / Ukraine3/4
YunistХерсон / Ukraine4/6
NyuansЧернігів / Ukraine13/20
Reverans ShostkaШостка / Ukraine5/5