Loading
post image

KUBOK FORTETSI OPEN СHАMPIONSHIP

ВІДКРИТІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ КЛАСИФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ
Каспрук Олександр, Коломієць Валентина
Кам'янець-Подільський / Україна
19.05.2018

Conformance with the schedule

4.90/5

Dressing rooms

4.50/5

Design and comfort of the hall

4.30/5

Lighting

4.30/5

Music

4.70/5

Average value

4.54/5

Evaluation done with  10  user(s)
Last feedback date  20.05.2018 10:46

 

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКАРЇНИ

ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК АСТУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

СПОРТИВНО-ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КЛУБ «ГРАЦІЯ»

ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СПОРТУ

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПРОШУЮТЬ ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У

 

ВІДКРИТИХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КЛАСИФІКАЦІЙНИХ ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ

KUBOK FORTETSI OPEN CHAMPIONSHIP

 

Дата проведення: 19 травня 2018 року                                                                                                              

Місце проведення: м. Кам’янець-Подільський, вул.. Шевченка,13, Державний аграрно-технічний університет

 

Заявки на участь:

необхідно надіслати до 18 травня 2018 року на електронну адресу flymark.dance

 

 Реєстрація:

до участі у змагання допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження та класифікаційними книжками.

Категорії Дебют і Школа - діти 1 року навчання!!!

 

Розминка 30 хв до початку відділення!!!

 

 Благодійні внески:      

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по оргалнізації та проведенню змагання здійснюються за рахунок благодійних і спонсорських внесків.

  • Діти, соло, школа - 180 грн з учасника,
  • Н, Е, D - 200 грн з учасника за програму,
  • С, OPEN - 250 грн з учасника за програму

Вхід для глядачів 130 грн, додатково місце за столиком на 1 відділення 70 грн

 

 Судді:

Головний суддя Прочко Юрій, м. Львів.

Запрошені судді:

Журавський Сергій (м.Старокостянтинів), Великголова Богдан (м.Чернівці). Список запрошених суддів доповнюватиметься

Наявність суддівської книжки обов’язкова. Суддівство здійснюється на планшетах.

 

 Нагородження:

фіналісти нагороджуються дипломами, призери – дипломами, медалями, кубками. Всі учасники категорій «Дебют» і «Школа», будуть поділені на Золотий, Срібний і Бронзовий фінали та відповідно нагороджені!!!

 

 Організатор змагань:

Каспрук Олександр (Тел. Моб. 098-644-63-83), Коломієць Валентина

До зустрічі на турнірі!!!    

 

Couples / Entries  123 / 219
Categories19 May, Saturday
10:0014:3017:30
1 Baby Debut (4-5 years) (8) W-C - 8
2 Baby Solo Debut (4-5 years) (6) W-C - 6
3 Children Debut (6-7 years) (7) W-C - 7
4 Children Solo Debut (6-7 years) (8) W-C - 8
5 Juveniles 1 Debut (3) W-C - 3
6 Juveniles 2 Debut (7) W-C - 7
7 Juveniles 1 Solo Debut (11) W-C - 11
8 Juveniles 2 Solo Debut (5) W-C - 5
9 Children School (6-7 years) (6) W-C-J - 6
10 Children Solo School (6-7 years) (7) W-C-J - 7
11 Juveniles 1 School (9) W-C-J - 9
12 Juveniles 1 School (6) W-Q-C-J - 6
13 Juveniles 2 School (8) W-C-J - 8
14 Juveniles 2 School (3) W-Q-C-J - 3
15 Juveniles 1 Solo School (7) W-C-J - 7
16 Juveniles 2 Solo School (8) W-C-J - 8
17 Juveniles 1+2 Solo School (3) W-Q-C-J - 3
18 Children N (6-7 years) (1) W-Q-C-J - 1
19 Children Solo N (6-7 years) (3) W-Q-C-J - 3
20 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
21 Juveniles 1 N (12) W-Q-C-J - 12
22 Juveniles 2 N (11) W-Q-C-J - 11
23 Juveniles 1+2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
24 Juniors 1+2 Solo N (4) W-Q-C-J - 4
25 Juveniles 1 E (6) ST - 4, LA - 6
26 Juveniles 2 E (12) ST - 5, LA - 11
27 Juniors 1 E (1) ST - 1, LA - 1
28 Juniors 2 E (1) ST - 1, LA - 1
29 Juveniles 1+2 Solo E (4) LA - 3 ST - 2
30 Juniors 1+2 Solo E (1) LA - 1 ST
31 Juniors 1+2 Solo D (1) LA - 1
32 Juveniles 1+2 D (5) ST - 1, LA - 5
33 Juniors 1 D (2) ST - 1, LA - 2
34 Juniors 2 D (3) ST, LA - 3
35 Juveniles 2 C (3) ST - 1, LA - 2
36 Juniors 1 C ST, LA
37 Juniors 2 C (3) ST - 1, LA - 3
38 Juveniles 1 Open (1) ST - 1, LA
39 Juveniles 2 Open (2) ST, LA - 2
40 Juniors 1 Open (1) ST, LA - 1
41 Juniors 2 Open (2) ST, LA - 2
42 Youth+Adult Open (1) ST, LA - 1
Total by section9510420
Couples / Entries  123 / 219
JudgesCity / Country
Великголова Богдан Чернівці
Венгер Аліна Хмельницький
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Гончар-Чернеда Діана Хмельницький / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Журавський Сергій Старокостянтинів
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Панасюк Максим Хмельницький / Україна
Скріпнічук Євген Чернівці
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
TangueraBerdychiv / Ukraine5/9 5/9
GratsiyaKamenec-Podilskiy / Ukraine26/72 19/40
AktsenTKhmelnytskyy / Ukraine24/41 22/36
Dance StepKhmelnytskyy / Ukraine6/7 6/7
EdelveysKhmelnytskyy / Ukraine5/9 3/5
MAKSKhmelnytskyy / Ukraine19/35 18/32
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/2 0/0
TvistСтарокостянтинів / Ukraine20/33 9/15
DanceLifeЧернівці / Ukraine39/78 38/70
LibidЧернівці / Ukraine3/5 3/5