Loading
post image

Quickstep Cup - 2017

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Манжос Сергій
Тернопіль / Україна
10.12.2017

Conformance with the schedule

4.33/5

Dressing rooms

3.33/5

Design and comfort of the hall

4.33/5

Lighting

4.67/5

Music

4.33/5

Average value

4.20/5

Evaluation done with  6  user(s)
Last feedback date  10.12.2017 22:13

 

QUICKSTEP CUP – 2017

 

DATE / ДАТА: 10 грудня 2017 р.

PLACE / МІСЦЕ:  м.Тернопіль, вул.Текстильна 26,ч   Концерт-холл «Подоляни»

 

Благодійний внесок

з особи за програму:

  • Дебют, Школа – 150 грн,
  • N клас -180 грн,
  • Е, Д клас – 200 грн,
  • Rising Star -250 грн.

Для глядачів  та супроводжуючих осіб -   150 грн. на день. Столик – 250 грн.(4 місця) на одне відділення

 

Суддівська бригада:

 судді  будь-яких танцювальних організацій відповідної  категорії

Головний суддя – Андрій Оксененко

 

Призи:

Усі учасники категорії Дебют, Школа нагороджуються дипломами та медалями, в інших категоріях переможці- кубками, призери – медалями, фіналісти – дипломами.

 

Реєстрація

на сайті:  www.FlyMark.dance  

 

Організатор

Сергій  Манжос

Phone:: +38 (097) 968 26 51  E-mail: quickstep-t@ukr.net 

Couples / Entries  363 / 551
Categories10 December, Sunday
09:3012:0014:3018:30
1 Debut under 6 W-C
2 Debut 2 under 8 W-C
3 Debut 3 under 10 W-C
4 School 1 (under 8) W-C-J
5 School 2 (under 10) W-C-J
6 School 3 (under 12) W-C-J
7 Solo Debut (under 7) W-C
8 Solo Debut (under 10) W-C
9 Solo School (under 8) W-C-J
10 Solo School (under 10) W-C-J
11 Solo School (under 12) W-C-J
12 Solo Juveniles N W-Q-C-J
13 Solo Juniors N W-Q-C-J
14 Solo Juveniles E ST, LA
15 Solo Juniors E ST, LA
16 School Children W-Q-C-J
17 School Juveniles 1 W-Q-C-J
18 School Juveniles 2 W-Q-C-J
19 Children N (under 8) W-Q-C-J
20 Juveniles 1 N W-Q-C-J
21 Juveniles 2 N W-Q-C-J
22 Juniors 1 N W-Q-C-J
23 Juniors 2 N W-Q-C-J
24 Juveniles 1 E ST, LA
25 Juveniles 2 E ST, LA
26 Juniors 1 E ST, LA
27 Juniors 2 E ST, LA
28 Juveniles 1+2 D ST, LA
29 Juniors 1 D ST, LA
30 Juniors 2 D ST, LA
31 Youth+Adult D ST, LA
32 Juveniles 1+2 Rising Star ST, LA
33 Juniors 1 Rising Star ST, LA
34 Juniors 2 Rising Star ST, LA
35 Youth 1 Rising Star ST, LA
36 Youth 2+Adults Rising Star ST, LA
Total by section0000
Couples / Entries  363 / 551
JudgesCity / Country
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Біскупська Олена Тернопіль
Болеслав Бара Польща
Борденюк Ірина Тернопіль
Бородай Олександр Тернопіль
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Гарант Андрій Львів
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Грибкова Уляна Тернопіль / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ
Дмитренко Тетяна Рівне / Україна
Дороніна Марія Тернопіль / Україна
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Казько Дмитро Могилів-Подільський / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Малюта Оксана Тернопіль / Україна
Малюта Сергій Тернопіль / Україна
Машталер Ірина Тернопіль
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Пастух Едуард Тернопіль
Петрица Юлія Тернопіль / Україна
Полигач Ігор Тернопіль
Полигач Ольга Тернопіль
Полюхович Галина Львів / Україна
П'яничук Ірина Тернопіль / Україна
Саверська Анна Рівне / Україна
Савчук Євгенія Львів
Савчук Костянтин Львів / Україна
Скакун Наталія Чернівці / Україна
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Федчишин Олександр Тернопіль / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Шокола Олена Тернопіль
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / Participation
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine2/3
JamIvano-Frankivsk / Ukraine6/13
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine7/15
BronxLviv / Ukraine1/3
DiademaLviv / Ukraine1/3
ElegantLviv / Ukraine1/2
PerlinaVolochysk / Ukraine5/7
ОлімпіяМогилів-Подільський / Ukraine15/26
LiniyaРівне / Ukraine18/35
Royal DanceСтрий / Ukraine17/35
AlyansТернопіль / Ukraine36/54
EnergyТернопіль / Ukraine9/9
GoldenТернопіль / Ukraine12/12
GrandeТернопіль / Ukraine1/1
KarmenТернопіль / Ukraine27/29
KvikstepТернопіль / Ukraine4/7
MalvyТернопіль / Ukraine7/7
O'teamТернопіль / Ukraine8/17
TandemТернопіль / Ukraine7/12
VivatТернопіль / Ukraine16/22
World DanceТернопіль / Ukraine39/43
ЄvrodansТернопіль / Ukraine15/18
StardensТисмениця / Ukraine18/27
DreamХмельницький / Ukraine2/3
ImpresХмельницький / Ukraine13/25
KASKADХмельницький / Ukraine6/11
USPIKhХмельницький / Ukraine18/36
DanceTimeЧернівці / Ukraine1/3
LibidЧернівці / Ukraine11/26
FleksЧортків / Ukraine40/47