Loading
post image

Quickstep Cup - 2017

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Манжос Сергій
Тернопіль / Україна
10.12.2017

Conformance with the schedule

4.43 /5

Dressing rooms

3.71 /5

Design and comfort of the hall

4.64 /5

Lighting

4.86 /5

Music

4.71 /5

Average value

4.47 /5

Evaluation done with   14   user(s)
Last feedback date   10.12.2017 22:13

 

QUICKSTEP CUP – 2017

 

DATE / ДАТА: 10 грудня 2017 р.

PLACE / МІСЦЕ:  м.Тернопіль, вул.Текстильна 26,ч   Концерт-холл «Подоляни»

 

Благодійний внесок

з особи за програму:

  • Дебют, Школа – 150 грн,
  • N клас -180 грн,
  • Е, Д клас – 200 грн,
  • Rising Star -250 грн.

Для глядачів  та супроводжуючих осіб -   150 грн. на день. Столик – 250 грн.(4 місця) на одне відділення

 

Суддівська бригада:

 судді  будь-яких танцювальних організацій відповідної  категорії

Головний суддя – Андрій Оксененко

 

Призи:

Усі учасники категорії Дебют, Школа нагороджуються дипломами та медалями, в інших категоріях переможці- кубками, призери – медалями, фіналісти – дипломами.

 

Реєстрація

на сайті:  www.FlyMark.dance  

 

Організатор

Сергій  Манжос

Phone:: +38 (097) 968 26 51  E-mail: quickstep-t@ukr.net 

Couples / Entries   363 / 551
Categories10 December, Sunday
09:3012:0014:3018:30
1Debut under 6W-C
2Debut 2 under 8W-C
3Debut 3 under 10W-C
4School 1 (under 8)W-C-J
5School 2 (under 10)W-C-J
6School 3 (under 12)W-C-J
7Solo Debut (under 7)W-C
8Solo Debut (under 10)W-C
9Solo School (under 8)W-C-J
10Solo School (under 10)W-C-J
11Solo School (under 12)W-C-J
12Solo Juveniles NW-Q-C-J
13Solo Juniors NW-Q-C-J
14Solo Juveniles EST, LA
15Solo Juniors EST, LA
16School ChildrenW-Q-C-J
17School Juveniles 1W-Q-C-J
18School Juveniles 2W-Q-C-J
19Children N (under 8)W-Q-C-J
20Juveniles 1 NW-Q-C-J
21Juveniles 2 NW-Q-C-J
22Juniors 1 NW-Q-C-J
23Juniors 2 NW-Q-C-J
24Juveniles 1 EST, LA
25Juveniles 2 EST, LA
26Juniors 1 EST, LA
27Juniors 2 EST, LA
28Juveniles 1+2 DST, LA
29Juniors 1 DST, LA
30Juniors 2 DST, LA
31Youth+Adult DST, LA
32Juveniles 1+2 Rising StarST, LA
33Juniors 1 Rising StarST, LA
34Juniors 2 Rising StarST, LA
35Youth 1 Rising StarST, LA
36Youth 2+Adults Rising StarST, LA
Total by section0000
Couples / Entries   363 / 551
JudgesCity / Country
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Біскупська Олена Тернопіль
Болеслав Бара Польща
Борденюк Ірина Тернопіль
Бородай Олександр Тернопіль
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Гарант Андрій Львів
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Грибкова Уляна Тернопіль / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ
Дмитренко Тетяна Рівне / Україна
Дороніна Марія Тернопіль / Україна
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Казько Дмитро Могилів-Подільський / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Малюта Оксана Тернопіль / Україна
Малюта Сергій Тернопіль / Україна
Машталер Ірина Тернопіль
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Пастух Едуард Тернопіль
Петрица Юлія Тернопіль / Україна
Полигач Ігор Тернопіль
Полигач Ольга Тернопіль
Полюхович Галина Львів / Україна
П'яничук Ірина Тернопіль / Україна
Саверська Анна Рівне / Україна
Савчук Євгенія Львів
Савчук Костянтин Львів / Україна
Скакун Наталія Чернівці / Україна
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Федчишин Олександр Тернопіль / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Шокола Олена Тернопіль
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / Participation
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine2/3
Jam Ivano-Frankivsk / Ukraine6/13
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine7/15
Dream Khmelnytskyy / Ukraine2/3
Impres Khmelnytskyy / Ukraine13/25
KASKAD Khmelnytskyy / Ukraine6/11
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine18/36
Bronx Lviv / Ukraine1/3
Diadema Lviv / Ukraine1/3
Elegant Lviv / Ukraine1/2
Олімпія Mohyliv-Podilsky / Ukraine15/26
Perlina Volochysk / Ukraine5/7
Liniya Рівне / Ukraine18/35
Royal Dance Стрий / Ukraine17/35
Alyans Тернопіль / Ukraine36/54
Energy Тернопіль / Ukraine9/9
Golden Тернопіль / Ukraine12/12
Grande Тернопіль / Ukraine1/1
Karmen Тернопіль / Ukraine27/29
Kvikstep Тернопіль / Ukraine4/7
Malvy Тернопіль / Ukraine7/7
O'team Тернопіль / Ukraine8/17
Tandem Тернопіль / Ukraine7/12
Vivat Тернопіль / Ukraine16/22
World Dance Тернопіль / Ukraine39/43
Єvrodans Тернопіль / Ukraine15/18
Stardens Тисмениця / Ukraine18/27
DanceTime Чернівці / Ukraine1/3
Libid Чернівці / Ukraine11/26
Fleks Чортків / Ukraine40/47