Loading
post image

Западенська зима - 2016

Всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного танцю
Кузнєчихін Станіслав та Софія
Володимир-Волинський / Україна
30.01.2016

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ “СТАНІСЛАВ”

Всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного танцю

"ЗАПАДЕНСЬКА ЗИМА - 2016"

ПІД ПАТРОНАТОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 СІЧНЯ 2016 року

СПОРТКОМПЛЕКС (біля стадіону ОЛІМП)

вул. Драгоманова 20, Володимир-Волинський, Україна

Змагання проводяться з метою популяризації бального танцю у Волинській області

Танцювальний майданчик : 350 м2

Умови проведення :

  • усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

Суддівство турніру :

  • суддівство буде проводитися за планшетами;
  • тренерам пар, котрі бажають судити перше відділення, обов’язково, з пред’явленням суддівської книжки, повідомити головного суддю за 40 хв. до початку змагань;

Починаючи з «Н» класу судитиме незалежна суддівська бригада з України, Польщі, Молдови, Білорусії, Росії, Грузії.

  • Головний суддя змагань – Влох Святослав (Київ);

Реєстрація пар :

  • реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;
  • попередня заявка обов’язкова до 29.01. 2016р. на www. Flymark.com.ua до 23:00.
  • реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення ;

Фінансові умови : змагання проводяться з благодійною метою. Добровільні пожертвування для учасників та глядачів становлять :

  1. категорії «Дебют», «Ш», «Н»   – 120 грн. з особи за програму;
  2. категорії «Е», «Д» класу – 130 грн. з особи за програму;
  3. категорії «С» класу – 150 грн. з особи за програму;
  4. категоріі OPEN – 180 грн. З особи за програму;
  5. категорії ДОРОСЛІ – 200 грн. з особи за програму;
  6. категорія «СОЛО» - 150 грн. з особи за програму.
  7. 7. категорія «Кубок одного танцю» - 50 грн. з особи за програму;
  8. організатори мають право об’єднувати категорії, в яких зареєструвалось 1-2 пари.
  • вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів на день змагань – 100 грн;
  • столик + 50грн. на одне відділення. Бронювання столиків за телефоном (+380939979955 –Віталій)

ПРОЖИВАННЯ : оргкомітет розміщує учасників та тренерів згідно попередніх заявок, в іншому випадку – поселення проводиться самостійно.

ЗАЯВКИ НА ПРОЖИВАННЯ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДО 20 СІЧНЯ 2016Р.

Звертайтеся за тел..: 093 997 99 55 Віталій

Нагородження :

  • Кубки, медалі, дипломи, переможці категорії «Дорослі» - грошовими преміями від міського голови ( 1 – 2000; 2, 3 – 1000), «Молодь 2» (1 – 1000), «Молодь 1» (1 – 1000)

 

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:

093 997 99 47, 097 665 19 09, 099 332 08 30

З повагою Кузнєчихін Станіслав та Софія

 

До зустрічі на змаганнях !!!

 

 

Couples / Entries  248 / 496
Categories30 January, Saturday
9:3014:0018:00
1 Baby Debut 3-5y. (13) W-C - 13
2 Children Debut 6-7y. (27) W-C - 27
3 Children Debut Solo 6-7y. (20) W-C - 20
4 Juveniles 1 Debut 8-9y. (11) W-C - 11
5 Juveniles 1+2 Debut Solo 8-11y. (5) W-C - 5
6 Juveniles 2 Debut 10-11y. (2) W-C - 2
7 Children School 6-7y. (16) W-C-J - 16
8 Children Solo School 6-7y. (21) W-C-J - 21
9 Juveniles 1 School (21) W-C-J - 21
10 Juveniles 2 School (12) W-C-J - 12
11 Juveniles 1+2 Solo School (31) W-C-J - 31
12 Juniors 1+2 School (1) W-C-J - 1
13 Juniors 1+2 Solo School (1) W-C-J - 1
14 School 1 (under 8) (9) W-Q-C-J - 9
15 School 2 (under 10) (7) W-Q-C-J - 7
16 School 3 (under 12) (8) W-Q-C-J - 8
17 Children N (6) W-Q-C-J - 6
18 Juveniles 1 N (13) W-Q-C-J - 13
19 Juveniles 2 N (14) W-Q-C-J - 14
20 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
21 Juveniles 1+2 Solo N (24) W-Q-C-J - 24
22 Juniors 1+2 Solo N (1) W-Q-C-J - 1
23 Juveniles 1+2 Solo E ST, LA
24 Youth+Adult E (2) ST - 1, LA - 1
25 Juveniles 1 E (8) ST - 8, LA - 7
26 Juveniles 2 E (8) ST - 6, LA - 8
27 Juniors 1 E (7) ST - 3, LA - 7
28 Juniors 2 E (5) ST - 3, LA - 5
29 Juveniles D (10) ST - 7 LA - 9
30 Juniors 1 D (13) ST - 5, LA - 11
31 Juniors 2 D (4) ST - 1, LA - 3
32 Youth+Adult D (4) ST - 3, LA - 2
33 Juveniles 1+2 C (4) ST - 2, LA - 4
34 Juniors 1 C (6) ST - 4, LA - 4
35 Juniors 2 C (5) ST - 2, LA - 4
36 Youth+Adults C+B (7) ST - 7, LA - 4
37 Juveniles 1 OPEN (3) ST - 2, LA - 1
38 Juveniles 2 OPEN (5) ST - 4, LA - 4
39 Juniors 1 OPEN (7) ST - 4, LA - 5
40 Juniors 2 OPEN (3) ST - 2, LA - 2
41 Youth 1 OPEN (10) ST - 7, LA - 5
42 Youth 2 OPEN (4) ST - 2, LA - 3
43 Adults OPEN (7) ST - 6, LA - 3
44 Hobby D (6) ST - 5, LA - 2
45 Single dance (43) C - 31 S - 11 T - 3, R - 4
46 Pro-Am 3 Dance (2) ST - 2, LA
Total by section247118131
Couples / Entries  248 / 496
JudgesCity / Country
Балук Ірина Калуш / Україна
Бешта Іванна Ковель / Україна
Бронніков Євген Полтава / Україна
Влох Святослав Київ / Україна
Галайко Андрій Ковель / Україна
Галій Олена Здолбунів / Україна
Горовецький Олександр Київ / Україна
Давидова Діана Одеса / Україна
Заваліна Юлія Рівне / Україна
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кузнєчихіна Софія Володимир-Волинський / Україна
Кулик Светлана Пирятин / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
немає тренера Калуш / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Step upChisinau / Moldova2/8 2/7
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine2/3 0/0
KarmenKalush / Ukraine9/16 9/16
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine3/7 0/0
ModernKovel / Ukraine31/45 31/45
Dans-TsentrKyiv / Ukraine3/7 3/7
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/1 0/0
FavorKyiv / Ukraine1/2 1/2
MaksimumKyiv / Ukraine1/6 1/4
TandemKyiv / Ukraine4/10 3/7
TORNADOKyiv / Ukraine1/1 1/1
ZoryaniyKyiv / Ukraine1/3 1/2
FortunaLutsk / Ukraine2/2 2/2
Grand DansLutsk / Ukraine7/24 6/21
KoronaLutsk / Ukraine4/8 3/6
RitmLutsk / Ukraine6/9 3/3
SK-DENSLutsk / Ukraine4/6 4/6
CrystalLviv / Ukraine1/4 1/4
EstetLviv / Ukraine8/16 8/15
Royal DanceLviv / Ukraine2/10 2/10
VikadansLviv / Ukraine6/12 6/12
DYuSSh №1Odesa / Ukraine4/14 0/0
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine6/6 6/6
KoloritVolodymyr-Volynskyy / Ukraine4/4 4/4
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine71/213 60/181
Star-stepZdolbuniv / Ukraine1/5 1/5
EdelveysЛюбомль / Ukraine14/14 12/12
A-DensНововолинськ / Ukraine14/24 14/24
Bogus Нововолинськ / Ukraine11/11 10/10
MilleniumНововолинськ / Ukraine18/21 18/21
PerlinaНововолинськ / Ukraine9/11 7/9
Avia-DensПолтава / Ukraine2/7 1/2
AstraРівне / Ukraine6/20 6/20
FortunaРівне / Ukraine1/2 0/0
Vega-DanceРівне / Ukraine12/25 9/11
ArsТернопіль / Ukraine1/2 1/2
GrandeТернопіль / Ukraine1/1 1/1
Gran-priЧутове / Ukraine10/15 9/14