Ternopil Grande Cup Rising Stars
29 вересня
м.Тернопіль, вул.Текстильна 28, ч, Концерт-холл «Подоляни»
Судді:
Запрошене і незалежне суддівство. Тренери пар відповідної категорії.
Головний суддя змагань - АНДРІЙ ОКСЕНЕНКО (м. Харків)
ПЕРЕМОЖЦІ УСІХ ВІКОВИХ КАТЕГОРІЙ (КРІМ ШКОЛИ) ОТРИМУЮТЬ ПРАВО НА БЕЗКОШТОВНУ УЧАСТЬ
У ВИЩОМУ КЛАСІ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ
«TERNOPIL GRANDE CUP 2019»
Увага:
реєстрація здійснюється за класифікаційними книжками всіх Всеукраїнських організацій дійсних на 2018 рік.
Категорії «Школа» і «Дебют» - реєстрація за свідоцтвом про народження.
Реєстрація закінчується за 30 хвилин до початку відділення.
ВХІДНІ КВИТКИ:
170 грн./день
МІСЦЯ ЗА СТОЛИКАМИ Одне відділення - 80 грн./місце
УВАГА! МОЖЛИВІ ЗМІНИ У ПРОГРАМІ!
БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ З УЧАСНИКА
ЗА ОДНУ ПРОГРАМУ:
УВАГА! 30 ВЕРЕСНЯ
ВІДБУДЕТЬСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР
СЕРЕД ТАНЦЮВАЛЬНИХ КЛУБІВ
УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА - КОМАНДИ 5/5
РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ТЕЛ.: 097 909 77 15
Обов'язкова попередня реєстрація на сайті flymark.com.ua
В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ МОЖЛИВІ ЗМІНИ В ПРОГРАМІ - БУДЬТЕ УВАЖНІ!
Організатори
Олександр і Катерина Мулляр
Judges | City / Country |
Ізюмська Юлія | Тернопіль |
Андрєєва Tayisiya | Lviv / Ukraine |
Krupka Vita | Ternopil / Ukraine |
Bordeniuk Iryna | Ternopil / Ukraine |
Бідюк Дмитро | Хмельницький |
Великголова Богдан | Чернівці |
Vovchyna Ostap | Stryj / Ukraine |
Vovchyna Yuliya | Stryj / Ukraine |
Golovchak Vasil | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Гриценюк Роман | Рівне |
Guliy Oleg | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Gurik Taras | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Дудяк Наталія | Львів |
Ditkovskiy Volodimir | Kyiv / Ukraine |
Zhuravskiy Sergiy | Vyshgorod / Ukraine |
Zastrovskiy Sergiy | Lutsk / Ukraine |
Kalinchuk Oksana | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Kovtun Yuliya | Volochysk / Ukraine |
Kosovich Yuriy | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Костилева Наталія | Київ |
Kotoniy Olena | Khmelnytskyy / Ukraine |
Кучер Діана | Шепетівка |
Лаптєва Олександра | Львів |
Maryuk Irina | Stryj / Ukraine |
Мілiєнко Анна | Вишгород |
Ovchynnykov Oleksiy | Irpin / Ukraine |
Oryeshina Tetyana | Starokonstjantyniv / Ukraine |
Pastukh Eduard | Ternopil / Ukraine |
Pachon Olena | Ternopil / Ukraine |
Переводчик Антон | Київ |
Perepecha Yaroslav | Kyiv / Ukraine |
Полигач Ольга | Тернопіль |
Rudenko Vitaliy | Kyiv / Ukraine |
Saverska Anna | Rivne / Ukraine |
Скорова Юлія | Київ |
Soronovych Igor | Kyiv / Ukraine |
Федчишин Олександр | Тернопіль |
Khilchenko Vladislav | Brovary / Ukraine |
Хільченко Владислав | Бровари |
Chashechnikova Nataliya | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Chernyak Olena | Khmelnytskyy / Ukraine |
Chyk Yuliia | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Chubok Tetyana | Rivne / Ukraine |
Shevchuk Oleksandr | Starokonstjantyniv / Ukraine |
Яременко Ігор | Київ |
Club | City / Country | Pairs / Participation | Confirmed |
ProArt | Brovary / Ukraine | 4/9 | 2/4 |
DanceLife | Chernivchi / Ukraine | 14/22 | 14/22 |
Diamant | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 2/4 | 2/4 |
Dinamo | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 5/14 | 5/14 |
Gloriya | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Grand-Dans | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/4 | 1/4 |
IDS | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 12/33 | 10/28 |
Karmen | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 7/20 | 6/18 |
Mriya | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 5/12 | 5/11 |
KREDO | Kharkiv / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Dance-center Uspikh | Khmelnytskyy / Ukraine | 4/11 | 3/8 |
Dream | Khmelnytskyy / Ukraine | 3/11 | 1/2 |
Imperial | Khmelnytskyy / Ukraine | 6/14 | 4/8 |
Impres | Khmelnytskyy / Ukraine | 12/19 | 12/19 |
KASKAD | Khmelnytskyy / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Art Motion | Kyiv / Ukraine | 2/3 | 2/3 |
BALANCE | Kyiv / Ukraine | 3/10 | 3/8 |
Body Feet | Kyiv / Ukraine | 3/7 | 2/4 |
Dans-stil | Kyiv / Ukraine | 2/2 | 2/2 |
Diamant-Elit | Kyiv / Ukraine | 1/4 | 1/2 |
Inter-Dance | Kyiv / Ukraine | 2/3 | 2/3 |
Liniya tantsyu | Kyiv / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Maksimum | Kyiv / Ukraine | 1/4 | 1/2 |
Paradaiz | Kyiv / Ukraine | 3/8 | 3/8 |
StarDance | Kyiv / Ukraine | 7/18 | 7/17 |
Supadans | Kyiv / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Sуnergу Dance Family | Kyiv / Ukraine | 1/4 | 1/3 |
Ritm | Lutsk / Ukraine | 3/5 | 3/4 |
AmatorLviv | Lviv / Ukraine | 2/4 | 2/4 |
Dance for two | Lviv / Ukraine | 5/8 | 2/3 |
Followway | Lviv / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Lviv Dance Academy | Lviv / Ukraine | 14/36 | 11/29 |
My style | Lviv / Ukraine | 5/14 | 5/14 |
Vikadans | Lviv / Ukraine | 2/5 | 1/2 |
REVERSE | Netishyn / Ukraine | 8/8 | 8/8 |
Royal Dance Team | Odesa / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Alyance | Poltava / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Astra | Rivne / Ukraine | 1/4 | 1/4 |
Flesh | Rivne / Ukraine | 25/40 | 22/34 |
Liniya | Rivne / Ukraine | 28/48 | 25/40 |
Viva | Rivne / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Bravo | Shepetivka / Ukraine | 4/7 | 4/7 |
DANS-LITsEY | Starokonstjantyniv / Ukraine | 9/19 | 8/16 |
Twist | Starokonstjantyniv / Ukraine | 6/14 | 5/7 |
Prolisok | Stryj / Ukraine | 11/16 | 11/14 |
Royal Dance | Stryj / Ukraine | 22/38 | 22/38 |
Alyans | Ternopil / Ukraine | 31/56 | 31/54 |
Eurodance | Ternopil / Ukraine | 9/15 | 7/13 |
Golden | Ternopil / Ukraine | 5/6 | 5/6 |
Grande | Ternopil / Ukraine | 52/74 | 44/63 |
Kvikstep | Ternopil / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Malvy | Ternopil / Ukraine | 1/3 | 1/3 |
O'team | Ternopil / Ukraine | 14/27 | 12/22 |
Tandem | Ternopil / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Vivat | Ternopil / Ukraine | 26/34 | 26/34 |
World Dance Olha Pastukh | Ternopil / Ukraine | 5/8 | 5/8 |
Bravo | Volochysk / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Viva dance | Volochysk / Ukraine | 11/19 | 11/19 |
Twist | Vyshgorod / Ukraine | 1/2 | 0/0 |